• TV Nova
  • GEORGE CLOONEY a MATT DAMON vyhlašují útok na Oscary: Jeden z nich bude stát před kamerou a druhý za ní! Bude to film roku?

GEORGE CLOONEY a MATT DAMON vyhlašují útok na Oscary: Jeden z nich bude stát před kamerou a druhý za ní! Bude to film roku?

Tohle vypadá jako pořádná sázka na jistotu! Dva nejobletovanější herci Hollywoodu, držitelé mnoha filmových ocenění a především mistři svého oboru, spojili síly a společně vytváří temně laděný film Suburbicon: Temné předměstí. A jednoznačně zamíchají kartami na předávání Oscarů!

V 50. letech je život v prosluněném středo-americkém městečku Suburbicon bezstarostný a idylický. Malebné domky s upravenými trávníky jsou dokonalým místem pro šťastné rodiny. A taková je i rodina Gardnera Lodge. Tedy alespoň navenek.

FOTO:  TV Nova

Jedné noci vše změní vloupání do jejich domu. Gardnerova manželka Rose je zavražděna. Policie velmi rychle zatkne podezřelého. Ale když dojde na stanici k identifikaci, Gardner pachatele neoznačí. A možná pro to má dobrý důvod. Podezřelým z brutálního činu je totiž lichvář, který má na starost klienty, kteří své dluhy mafii neplatí včas. Gardnerovo rozhodnutí spustí řetězec podezírání, vydírání, násilí a pomsty.

Galerie


Původní scénář černé kriminální komedie Suburbicon: Temné předměstí napsali již v 80. letech Joel a Ethan Coenovi. Režie se ujal George Clooney, který se podílel i na konečné verzi scénáře. V hlavních rolích excelují držitelé nejprestižnějších Oscarů Matt Damon a Julianne Moore.

Snímek přijde do českých kin 9. listopadu 2017, a to si nesmíte nechat ujít!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
NÁVRAT VE VELKÉM STYLU: Valerian a město tisíce planet má zaděláno na hit roku! RECENZE

SKRYTÁ IDENTITA: Jeden z herců odmítl dodržovat scénář! Jenže mu to prošlo... Všimli jste si?
 
Maci/nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady