• TV Nova
  • Rey Koranteng chytil štiku na cizí prut a navíc omylem! Jak se to stalo?

Rey Koranteng chytil štiku na cizí prut a navíc omylem! Jak se to stalo?

Rey Koranteng je nejen moderátor, ale zdatně zvládá mnoho dalších činností, které mu mohou jiní muži jen závidět. A jak ukazuje jeho příhoda z rybaření, má také potřebnou dávku štěstí!

Oblíbený moderátor Rey Koranteng prozradil v rozhovoru pro televizi Nova, jaký byl v dětství raubíř. Mezi jeho úsměvné zážitky patří i ten, jak chytil na cizí prut omylem štiku. „Jsem asi jediný rybář na světě, který chytil jednou jedinkrát rybu, na cizí prut a ještě omylem. Kamarád nahodil dva pruty a říká, tenhle mi navíjej a já připravím ten druhý. Já navíjim, navíjim, navíjim a teď se to zaseklo, tak jsem zatáhl a teď jsme to vytáhli a štika, 52 cm!“ řekl moderátor s nostalgií. O tom, co následovalo poté, se dozvíte z videa, příběh má šťastný konec!

FOTO:  TV Nova

Moderátorka se Reye také zeptala, jak zvládá smutný přechod z léta na podzim, a jestli mívá podzimní depresi. „Nemívám, nemívám. Mně to nevadí vůbec. Vždycky se o tom s Luckou bavíme a já říkám, že i ty delší dny mně vyhovují. Že je léto dlouhé dny, pak je podzim, zima a kratší dny.“ V sychravém počasí si Rey přečte knížku nebo jen tak přemýšlí. Brzké stmívání a špatné počasí mu tedy nevadí. „Já to mám vlastně rád.“ dodal na závěr.


A jaké dětství měly další hvězdy Novy? Na jejich vtipné zážitky se můžete podívat v
TÉTO reportáži.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POMOC SHŮRY: Matka dvou synů onemocněla rakovinou, zachránil ji Dobrý anděl


 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady