Drahá auta, jachty a domy: Neuvěříte, kolik vydělávají hvězdy seriálu Kriminálka New York!

Drahá auta, jachty a domy: Neuvěříte, kolik vydělávají hvězdy seriálu Kriminálka New York!
Zdroj: FANDA

Seriál Kriminálka New York, který se vysílá od roku 2004, si získal obrovskou popularitu. Není divu, že z představitelů hlavních hrdinů udělal milionáře! Jak jsou na tom dnes?

Herec Gary Sinise, který ztvárňuje postavu leadera kriminálního týmu Maca Taylora, začínal s herectvím v 70. letech. Zpočátku se objevoval v nízkorozpočtových filmech, z nichž některé dokonce sám režíroval. Postupem času jeho kariéra rostla a s tím přicházely lukrativnější pracovní nabídky. Objevil se například ve filmu Apollo 13 nebo Forest Gump. V obou filmech si zahrál po boku herce Toma Hankse, se kterým jsou dobří přátelé. Představitel Maca Taylora si za každou epizodu přijde na 275 000 dolarů (v přepočtu 6 325 000 korun). S touto částkou se pohybuje na vrcholu žebříčku nejlépe placených seriálových herců.

FOTO:  FANDA


Herečka Sela Ward v seriálu zaplnila prázdné místo v týmu po herečce Melině Kanakaredes, která seriál opustila. Sela ztvárňuje postavu Jo Danville. Herečka má za sebou celou řadu filmů a seriálů. Za zmínku určitě stojí Den poté nebo Hříšný tanec 2. Díky své kariéře je, se 100 000 dolary (v přepočtu 2 300 000 korun) za odehranou epizodu, druhou nejlépe placenou herečkou seriálu.

FOTO:  FANDA


Převážně seriálový herec Eddie Cahill, který představuje postavu detektiva Donalda Flacka, je vcelku známou tváří televizních obrazovek. Mohli jste ho vidět například v seriálu Sex ve městě, Zákon a pořádek nebo Dawsnův svět. S každou odvysílanou epizodou se zůstatek jeho bankovního konta zvýší o 21 000 dolarů (v přepočtu 483 000 korun).

FOTO:  FANDA


Carmine Giovinazzo, herec, jenž je v kůži detektiva Dannyho Messera, nebyl před uvedením seriálu nikterak slavný. Zahrál si v neznámých a často ani nikde neuvedených filmech. O to víc pro něj musela být popularita seriálu šokem. Za každou epizodu si účtuje 3 500 dolarů (v přepočtu 80 000 korun).

FOTO:  FANDA


7. řadu seriálu Kriminálka New York můžete sledovat každý večer ve 20:20 a 21:05 na kanálu Nova Action.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEUVĚŘITELNÉ: V Kriminálce Anděl si zahrál i skutečný vrah! Co dalšího jste o seriálu nevěděli?

Smrt, zkažené dětství a nová naděje. Život slavného seriálového herce připomíná kriminálku

Dramatické natáčení: Co při natáčení filmu Výkupné uřízli Melu Gibsonovi?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady