Michal Jančařík se na kamerové zkoušky připravil stylově! Vzal si hokejový dres z roku 1947

Michal Jančařík se po roce vrací na televizní obrazovky. Na svůj velký comeback se připravuje každou volnou chvíli a jelikož přechází z pozice moderátora Počasí na pozici moderátora Sportovních novin, řádně se na to připravil! Podívejte se, co měl na sobě!

Michal Jančařík před rokem podstoupil transplantaci ledviny a po třech dnech se dostavily komplikace, kvůli kterým je odkázaný na invalidní vozík. Michal se i přes všechna úskalí vrací na televizní obrazovky. „Pro mě to určitě je velká slává, bude to vlastně na den po roce, kdy se vrátím a zažil jsem za ten rok leccos, co by člověk asi oželel a o to víc se těšm na ten moment, kdy se 2. října rozsvítí klapka a pojedeme, je to ohromné, že mám tu šanci,“ sděluje Michal.

FOTO:  TV Nova

Michal přes 17 let moderoval Počasí, teď se ale vrací na jinou pozici – bude z něj moderátor Sportovních novin. „Tak je to trošičku jiné, ale myslím si, že za tu dlouhou dobu, co jsem tady, jsem to od kolegů okoukal, takže mám z toho docela příjemný pocit,“ dodává Michal.

 

FOTO:  TV Nova

Moderátor se na zkoušky vyzbrojil doslova ukázkově. Jak sám prozradil, měl dres hokejových reprezentantů z roku 1974, jedná se o motiv, který měli hokejisté na sobě, když vyhráli první mistrovství světa. Více už ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Michal Jančařík promluvil o zdravotním stavu: Prošťouchneme nohy a bude to ideální!

UŽ SE TĚŠÍTE? Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky TV Nova!

Sdílet

Nejnovější videa

Články