• TV Nova
  • TAJEMSTVÍ WILLA SMITHE: Plavat se naučil až při natáčení slavného filmu. Díky této žhavé krásce!

TAJEMSTVÍ WILLA SMITHE: Plavat se naučil až při natáčení slavného filmu. Díky této žhavé krásce!

TAJEMSTVÍ WILLA SMITHE: Plavat se naučil až při natáčení slavného filmu. Díky této žhavé krásce!

Focus je americký snímek, který by určitě neměl uniknout vaší pozornosti. Tyhle zajímavé perličky, které se staly během natáčení, jste rozhodně netušili. Kdo učil Willa Smithe plavat a kvůli komu se musel dostat do formy?

Na film Focus vás jistojistě může nalákat Will Smith (48), dvojnásobný držitel nominace na Oskara, a neodolatelně krásná Margot Robbie (27). Z Willa se vyklube podvodník, který se zakouká do začínající podfukářky (Margot Robbie). Tihle dva se až sblíží a poté se rozcházejí. Oba dva šejdíři rozehrávají své podvody a shodou okolností chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu. A aby to nebylo tak jednoduché, do děje si připlétá Willova bývalá láska, která ještě více zamíchá rozdanými kartami.


Určitě by vás nenapadlo, že během natáčení se Will Smith učil plavat. Ano, je to tak! Will se naučil plavat pod taktovkou neodolatelné Margot Robbie a její matky. Protože je Margot Australanka, vyrostla víceméně ve vodě, a tak se ujala tohoto úkolu s vervou. A co na to Will? Překvapí vás, že plavání bylo něco, co opravdu nesnášel.


Jeden by řekl, že některé manželky mohou být nervózní, když jejich drahé polovičky pracují s někým tak sexy jako Margot, ale Jada Pinkett Smith, Willova manželka, zaujala úplně jiné stanovisko. Poté, co si vygooglila půvabnout herečku, doporučila Willovi návštěvu posilovny. Nechtěla totiž, aby Will vedle velmi krásné Margot vypadal zanedbaně. Před natáčením mu tedy začal velmi přísný režim – nesměla chybět ani úprava jídelníčku a velmi pravidelné návštěvy fitness.


Co se týče hlavních představitelů filmu, Willa Smithe a Margot Robbie, nebyli první volbou. Tvůrci snímku původně oslovili Ryana Goslinga a Emmu Stone, ti ale odmítli. Co myslíte vy? Líbila by se vám tato dvojice více?


A pozor! Filmařům se vloudila na plátno jedna chybička, tak na konci filmu buďte opravdu ostražití, věnujte pozornost zejména oblečení, které má na sobě svůdná podvodnice Jess...

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 10 filmu Kameňák: Jak se do filmu dostala stará Kropáčková? A jak dnes vypadá malý Pepíček?

ZAJÍMAVOSTI Z NATÁČENÍ filmu Války světů: Kolik lidí zemřelo přímo před kamerou?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady