TAK ŠEL ČAS: Je to vůbec možné? Podívejte se, co všechno se Sunny stihl za pouhé 4 měsíce naučit!

Pamatujete si, kdy se Sunny poprvé objevil natelevizních obrazovkách? Jak tehdy vypadal a co se od té doby stihl naučit? Podívejte se, jak s ním šel čas!

Sunny se ve Snídani s Novou objevil poprvé začátkem května. Byly mu pouhé dva měsíce a vážil devět kilogramů. Jeho výcvik dostala na starost trenérka Kateřina. Aby se mu mohla nepřetržitě věnovat, musela si jej vzít domů. Už tehdy ale věděla, že za nějaký čas jej bude muset předat dál jedné ze svých kolegyň. Chudák Katka! Komu by se chtělo loučit se s takovou náloží roztomilosti?

 

Galerie

V červnu už vážil Sunny skoro 13 kg. Tehdy se ještě učil poměrně jednoduché činnosti – chůzi mezi lidmi, zvedání měkkých předmětů, sundavání rukavic, mezi těžší věci patřilo naučit se ignorovat dobré jídlo ležící na zemi. Později se naučil ještě složitější kousky – zvedat a nosit předměty ze skla či kovu nebo sundavat papuče, čepice a brýle.

V červenci už Sunny vážil úctyhodných 20 kg! Co s ním bude dál? A co všechno už se naučil? Podívejte se na reportáž, která mapuje jeho pokroky!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
CHUDÁK SUNNY: Je samý kousanec! Kdo napadl snídaňové štěně?

SNÍDAŇOVÉ ŠTĚNĚ V AKCI: Jak mu to v rušných ulicích šlo? Předvedlo tento úžasný kousek!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady