Zázračné přezutí i magický balíček peněz! Jaké jsou největší chyby filmu Discopříběh 2?

Zázračné přezutí i magický balíček peněz! Jaké jsou největší chyby filmu Discopříběh 2?
Zdroj: Archiv TV Nova

Dospívání s sebou nese mnohá úskalí a otazníky. Jak vyjít s vlastními rodiči, najít vhodnou partnerku pro život a vyjít s okolím a přáteli? Právě to je tématem každé genrace a to se od natočení pokračování úspěšného prvního dílu Discopříběhu nezměnilo. Jak to ale dopadne, když se role orce a syna „otočí“?

Kominický učeň Jirka Horáček (Rudolf Hrušínský nejmladší) se oženil, usadil a dospěl. Ale s jeho otcem (Ladislav Potměšil) jsou velké problémy. Přišla na něj totiž „druhá míza“, a tak se zaplete se striptérkou Álou, barví si vlasy, ale také se mu líbí hezká a milá zdravotní sestra Lucie....

Tohle jsou největší filmové chyby:

• Jirkův otec, kterého hrál Ladislav Potměšil a který ve filmu žije s Álou (Eva Čížkovská), má v některých scénách Ve scénách modřiny na tváři na levé straně. Ty ale nemá na všech záběrech. Pozorný divák zjistí, že v několika scénách se modřiny objevují na pravé tváři.

FOTO:  Archiv TV Nova


• Prachy, prachy, prachy….Když Ladislav Potměšil vytáhne z kastrolu sumu 100 tisíc, balíček je pořádně objemný. Když s balíčkem mává sám Jirka (Rudolf Hrušinský), je jeho velikost sotva poloviční.

Galerie

• Ve stejné scéně, kdy otec Ladislav Potměšil ukazuje Jirkovi sympatický 100tisícový obnos, má na nohou pantofle. To se ale změní poté, co peníze vyhodí a přelézá balkon. Na nohou má totiž v záběru polobotky. Kdy se stihl zázračně přezout, nikdo netuší. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ RÁNA: Zemřela hvězda z Návštěvníků! Legendě bylo 73 let

VIDEO: Babyboom na Nově i návštěva pivovaru! Co se tento týden přihodilo hvězdám Novy?

POLITICI, JAK JE NEZNÁTE: Uvolnění, vtipní, otevření a s úsměvem na rtu! VIDEO

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články