• TV Nova
  • VIDEO: To jsou emoce! Děti bez rodičů zažily nejšťastnější chvíle svého života

VIDEO: To jsou emoce! Děti bez rodičů zažily nejšťastnější chvíle svého života

Životy dětí z dětských domovů nebývají procházkou růžovým sadem. Své o tom ví i modelka Veronika Kašáková, která si před lety založila vlastní nadaci a snaží se aktivně pomáhat dětským domovům a dětem, které potkal stejný osud jako ji samotnou. Na jeden z projektů se od příštího týdne můžete těšit i na Nova Plus! O čem bude?

Veronika Kašáková pochází z Vysoké Peci u Chomutova. Sama si bohužel prošla mnoha nepříjemnými situacemi a nakonec skončila v dětském domově. Tam vyrůstala od svých 4 let společně s bratrem Karlem, který je jednou z posledních posil Snídaně s Novou a relace Počasí. Veronika vystudovala Střední pedagogickou školu v Mostě, věnovala se modelingu a dostala se až do finále soutěže prestižní soutěže krásy.

FOTO:  Becherovka/Lucie Vítková

Veronika založila Nadační fond Veroniky Kašákové, který podporuje děti z dětských domovů, aby mohly žít plnohodnotný život a byly připraveny na překážky v běžného života.

FOTO:  Nova.cz

Od února je Veronika tváří kosmetické značky Oriflame a společně s ní připravila projekt proměn. „Proměny jsou hlavně o dětech z dětských domovů. Na základě spolupráce kosmetické značky a Nadačního fondu Veroniky Kašákové vybralo vedení dětského domova 18 dětí. Zajistíme jim jeden den v péči odborníku a na konci mají focení. Těmto dětem dopřáváme proměnu a dalším 50 dětem jsme zároveň dopřáli kurz..“ Ten si děty mohly samy vybrat – od vaření po kurz líčení. Za každou dětskou tváří se ale skrývá i tragický osud. Proč se tyto děti do dětského domova dostaly? To se dozvíte již brzy!

 

Podle čeho děti vybíraly? A co je přesně čeká? Podívejte se na video!

 

Pořad Proměny z dětských domovů můžete sledovat každé pondělí na Nova Plus. Startuje už 4. 9.!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Tipy a návody pro všechny šikovné ručičky! Zabavte sebe i své děti s oblíbenou moderátorkou

VIDEO: Dělá dítě před odchodem do školky scény? Odborník radí, kdy vytrvat a kdy ho stáhnout

JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Ozvala se Kristýně matka, která ji odložila v porodnici? A co vztahy s otcem?

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady