POLITICI, JAK JE NEZNÁTE: Uvolnění, vtipní, otevření a s úsměvem na rtu! VIDEO

Televize Nova si pro své diváky připravila na léto celkem šest rozhovorů s lídry hlavních parlamentních stran. S moderátorkou Michaelou Šmídovou mluvili politici nejen o tom, jaké budou jejich další počiny v politice, ale komentovali také svůj osobní život.

Celé léto vám televize Nova vždy přinášela nový projekt nazvaný Letní interview, do kterého si moderátorka Michaela Šmídová zvala zajímavé hosty ze světa politiky. V pořadu se ukázal bývalý ministr financí Andrej Babiš z hnutí ANO 2011, současný předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, předseda KSČM Vojtěch Filip. Současný předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek,  současný předseda ODS Petr Fiala nebo předseda ČSSD a ministr vnitra Milan Chovanec.

Neformální a uvolněná, taková byla letní interview, která diváky provázela celým létem. Politici se zde ukazovali tak trochu v jiném světle. Co stojí za jednotlivými rozhovory? Všem interview předchází dlouhé a náročné přípravy. Všechno musí být jednoduše dokonalé.

„K vidění jsou vlastně takové pohodové rozhovory s politiky. nebude to jenom o nějákých sporech, ale o těch lidech samotných,“ prozradil režisér celého projektu Václav Svoboda. V reportáži se můžete přesvědčit, že rozhovory to jsou doopravdy netradiční.

 

Všechna Letní interview naleznete na Nova Plus ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEA ZE ZÁKULISÍ: Průtrže mračen, bahno, mráz… Jak se točily prázdninové díly?

ZÁKULISÍ tiskové konference TV NOVA: Desítky hvězd na jednom místě a divoké přípravy!

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články