VÁŽNÉ PROBLÉMY MATTA LEBLANCA: Proč v několika dílech Přátel nosil sádru? Nyní prozradil bláznivý důvod!

VÁŽNÉ PROBLÉMY MATTA LEBLANCA: Proč v několika dílech Přátel nosil sádru? Nyní prozradil bláznivý důvod!
Zdroj: oficiální zdroj

To byl úplný horor na place! Matt LeBlanc a dvacet let stará historka o ukrývaném zranění v epizodě, ve které nikdo nebyl připravený. Absurditu celé věci přidává fakt, že Matt scénu dohrál. Podrobnosti naleznete ve videu.

Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross - šestice nerozlučných přátel, kteří bavili fanoušky dlouhých deset let. A ačkoli poslední díl měl premiéru v roce 2004, dodnes se vysílá po celé planetě. Mnoho generací diváků se dodnes neustále srovnává s populárními postavami. Už jste někomu řekli „uklízíš jako Monika“ nebo „jsi vtipný jako Chandler“?

FOTO:  Archiv TV Nova

Všichni hlavní aktéři budou do konce životů spojeni se zábavným sitcomem. I z toho důvodu se představitelé milovaných postav dodnes těší velké oblibě. Jedním z možná nejoblíbenějších je pak herec Matt LeBlanc, který ztvárnil sukničkáře Joeyho Tribbianiho. Právě ten se nedávno objevil v pořadu amerického komika Jimmyho Kimmela, kde konečně odhalil pravý důvod toho, proč měl v několika epizodách seriálu na ruce sádru.
FOTO:  oficiální zdroj

Jak se z rozhovoru dozvíte, může za to natáčení jedné z předešlých epizod s názvem Rossovo utrpení, ve které nikdo nebyl připravený k odchodu. K této epizodě nebyl skoro žádný scénář a herci improvizovali. A díky tomu mohlo vzniknout hodně úžasných momentů. Chandlerův vtip o Kačerovu Donaldovi je dnes legendární. Ale nic nebylo lepší než hádky mezi Joeym a Chandlerem, který, když se vrátí z toalety, zjistí, že Joey sedí v „jeho“ křesle.
FOTO:  isifa.com

Kvůli tomu oba začnou ještě více znervózňovat Rosse. Vyvrcholení příběhu nastává, když Chandler schová všechno spodní prádlo spolubydlícího. Nikdo nebyl připravený na to, co se stalo následovně, když se Joey pomstil. Oblékl si všechny kusy oblečení z Chandlerova šatníku. Joeyho přehrávání a cvičící pohyby dělají z této scény čistou komickou seanci.
FOTO:  Isifa / Facebook

Ovšem čirá improvizace zavinila i zranění Matta! A to, když Joey s Chandlerem soupeřili o stejné křeslo. Herec popisuje, že při scéně, kdy oba dva běží ke křeslu, Matt omylem upadl a svůj pád na hlavu se snažil vykrýt rukou. Přitom si ale vykloubil rameno, což později vedlo k tomu, že v následující epizodě musel mít sádru. Celý rozhovor si teď můžete pustit tady:


NEPŘEHLÉDNĚTE:

10 nezapomenutelných momentů z Přátel: Pamatujete si je všechny?

Seriál Přátelé měl mít jinou úvodní písničku! Líbila by se vám?

Legendární seriál Přátelé se vrací! Nový díl bude v únoru

SMAZANÁ SCÉNA: Věčná škoda! Tvůrci seriálu Přátelé museli změnit tento geniální skeč. VIDEO

FOTO: V seriálu Přátelé dominuje několika scénám nejznámější produkt z České republiky. Všimli jste si ho?
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady