SMUTNÝ POHLED: Matthew Perry o sebe přestal dbát! Podívejte se, jak staře dnes hvězda Přátel vypadá

SMUTNÝ POHLED: Matthew Perry o sebe přestal dbát! Podívejte se, jak staře dnes hvězda Přátel vypadá
Zdroj: oficiální zdroj

Matthew Perry alias Chandler Bing z populárního seriálu Přátelé už není takový štramák, jakým býval. Přestal o sebe dbát a neskutečně zestárl!

Americký herec Matthew Perry se nejvíce proslavil rolí Chandlera Binga v seriálu Přátelé. Ale objevil se i v mnoha známých filmech. Velké role si zahrál například v komedii Můj soused zabiják, Zmatená duše nebo Znovu 17.

FOTO:  Profimedia / oficiální zdroj

Dlouhá léta by se mohlo zdát, že tento charismatický herec vůbec nestárne. Byl pořád stejný. Nyní už je na něm věk znát. Ač je mu teprve 47 let, vypadá mnohem starší než herci ve stejném věku.

Přestal se o sebe totiž starat. Nechodí do posilovny, ani nedodržuje žádný zdravý jídelníček, takže mu pořádně narostlo břicho. Což bylo vidět například v červenci, když se v mexickém letovisku procházel v plavkách.

FOTO:  Profimedia

V posledním týdnu se po internetu dokonce začaly šířit zprávy, že Matthew Perry zemřel! Byl to naštěstí jen falešný poplach. Herci se nic nestalo! Je živý a zdravý! Stal se pouze obětí "novinářské kachny".

Aktuálně se herec věnuje natáčení několika amerických seriálů - například The Good Fight nebo The Kennedys After Camelot. Roky jeho největší slávy jsou už ale nenávratně pryč.

Galerie

Seriál Přátelé můžete sledovat každý den na Nova 2.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Volné pokračování legendárních Přátel překvapí: S původním seriálem má společného víc, než Joeyho!

10 nezapomenutelných momentů z Přátel: Pamatujete si je všechny?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady