Co dnes dělají a jak vypadají dětské hvězdy ze sitcomu Helena? Pořádně se změnily!

Co dnes dělají a jak vypadají dětské hvězdy ze sitcomu Helena? Pořádně se změnily!
Zdroj: oficiální zdroj

Jak dopadly tři ústřední dětské hvězdy ze sitcomu Helena? Pro některé to byla jejich vůbec první role! Kdo se i nadále věnuje herectví a kdo si vybral úplně jinou kariéru?

Sitcom Helena vypráví o radostech i strastech rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Rodina Musilových vychovává tři děti, často se u nich někdo z rodiny, sousedů nebo okolí zastaví „na kus řeči“ až jim z toho všeho jde někdy trochu hlava kolem...
 

Před kamerou se zde setkali herci Sandra Pogodová, Leoš noha, Petra Hřebíčková nebo Martha Issová. V dětských rolích se představily ne tak známé dětské tváře jako Jan Maršál, Martina Kavanová nebo Kristýna Belzová. Přesto bylo možné tyto mladé nadějné herce vidět ještě v několika dalších filmech nebo pořadech. Jak se jejich osud vyvíjel po skončení seriálu?

 

FOTO:  oficiální zdroj

Martina Kavanová neboli Lucie Musilová si kromě seriálu zahrála také v úspěšném filmu Román pro muže, ve kterém se s celým štábem podívala i do slovenských Tater. Dnes je jí 21, herectví už se však příliš nevěnuje.


 

FOTO:  oficiální zdroj

Usměvavá černovláska Kristýna Belzová ztvárnila v seriálu Helena postavu Terezy Musilové. Tato herecká zkušenost byla pro kudrnatou Brňačku první a zároveň i poslední. Dnes je Kristýně 19 let a na svém Facebooku oznámila, že je zasnoubená!
FOTO:  facebook

 
FOTO:  oficiální zdroj

Jediný, kdo se z tohoto trojlístku herectví stále aktivně věnuje je Jan Maršál, který v seriálu ztvárnil Marka Musila. Ten se  objevil nejen v sitcomu Helena, ale také v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde hrál jednoho ze synů Daniely Šinkorové. Ještě před tím, než začal hrát v Heleně, si zahrál i v Comebacku! Má za sebou ale už dokonce několik filmových rolí, ztvárnil například postavu malého Vojty ve filmu Něžné vlny. Sedmnáctiletý Honza nadšeně plní svůj Facebookový profil fotkami z natáčení i osobního života a věnuje se několika sportům.
FOTO:  facebook

Sitcom Helena můžete sledovat každý všední den na Nově od 17:35.

Galerie


NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Co dnes dělá roztomilý Vítek Koudelka z filmu Jak se krotí krokodýli? Je to nebezpečné!

DĚTI Z FILMŮ MARIE POLEDŇÁKOVÉ: Co dělají teď? Hlasujte o nejroztomilejšího prcka!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady