ZPOVĚĎ, ZE KTERÉ MRAZÍ. Jak a na co zemřel pan Sporer? Jeho malí vnuci vše viděli na vlastní oči!

V neděli odpoledne zemřel Zdeněk Sporer z pořadu Akce nový domov. Opatrovník Zdeněk, který má nyní kluky v péči, televizi Nova řekl, jak vše proběhlo. Dominik a Daniel vše bohužel viděli na vlastní oči...

Co bude dál s mladými chlapci, kteří přišli o milovaného dědečka, zůstali úplně sami a nikoho jiného už nemají? Momentálně jsou u opatrovníka Zdeňka, který panu Sporerovi už deset let s výchovou kluků pomáhal. Televizi Nova řekl, co se vlastně starému panu Sporerovi stalo.

FOTO:  TN.cz

„Já jsem se to dozvěděl tak, že on údajně něco zavařoval, udělalo se mu špatně, lehl si a už se neprobudil. Starší Dominik ho budil a nemohl ho vzbudit, tak šel pro souseda a ten zavoval policii a záchranku a děda už byl mrtvý,“ dodal s roztřeseným hlasem opatrovník Dominika a Daniela.

FOTO:  TN.cz

POMOCI MŮŽETE I VY: Jak přispět vnukům pana Sporera? Podpořte je přes Nadaci Nova!
 

Kdy bude mít děda pohřeb, zatím nikdo neví. Podle informací od pana Zdeňka by se o pohřeb pana Sporera měla postarat jeho sestra, která ovšem se Zdeňkem nekomunikuje. „Já ani nevím, kde bydlí, dal jsem jí telefonní číslo, ať se se mnou spojí, ale zatím se se mnou nespojila, tak chvíli počkám a kdyžtak se domluvíme s přítelkyní a uděláme to spolu,“ komentuje celou smutnou situaci pan Zdeněk.

FOTO:  TN.cz

Co teď bude s Danielem a Dominikem? „Mám vypsané papíry k poručnictví a budu to posílat do Prahy a potom se mám dostavit na soud. Chlapci nechtějí nikam jinam jít, protože nikoho jiného nemají, chtějí být u mě, jsou na mě zvyklí, jsem s nimi odmalička," dodal opatrovník.
 

Celý příběh pana Sporera si můžete připomenout ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

UPŘÍMNOU SOUSTRAST: Zemřel Zdeněk Sporer z Akce nový domov. Co bude s malými vnuky, o které se staral?

Zarmoucená Tereza Pergnerová: Sbohem, dědo! Vnukům pana Sporera poslala nádherný vzkaz

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady