AKČNÍ HOROR SÍLY TEMNA: Proč nemohl jít do kin bez přidané digitální mlhy? Důvod vás dostane!

AKČNÍ HOROR SÍLY TEMNA: Proč nemohl jít do kin bez přidané digitální mlhy? Důvod vás dostane!

Na filmové scéně se to hemží filmy s tématikou čar a kouzel, jelikož se těší velké oblíbenosti. Film Síly temna vás zavede do školy, kde je tajný spolek žáků ovládajících nadpřirozené síly...

Film Síly temna vypráví o partě studentů elitní školy Spenser Academy, kteří jsou členy spolku Synové Ipswiche, kteří spolenčně sdílejí jedno 300 let staré tajemství – jsou čarodějové, mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Poté, co se z dlouhého vyhnanství vrací zpět pátý člen spolku a hrozí zabitím jejich blízkých, začnou si všichni uvědomovat, že musí čelit silnému nepříteli, který je chce oslabit a získat jejich sílu pro sebe.

Film se na první pohled nehemží známými hereckými jmény, přestože si dva herci spolu zahráli v jednom z nejpopulárnějšího seriálu! Ve kterém? To si můžete přečíst v zajímavostech níže!


1) Filmové kopie, které mířily do kin, byly označeny pod názvem "Full Power".

2) Chace Crawford a Sebastian Stan spolu hráli v populárním seriálu Gossip Girl.

3) Jelikož se párty na začátku filmu měla konat koncem léta, ale natáčela se v říjnu, herci se museli tvářit, že si užívají teplý den, přestože jim byla příšerná zima.

Galerie4) Slovo Covenant, které se ve filmu obejvuje, znamená ve skutečnosti písemnou přísahu mezi jednotlivci, jako tajná smlouva, která byla uzavřena mezi nimi.

5) Sebastian Stan (Chase) a Toby Hemingway (Reid) si spolu zahráli ve filmu Black Swan v roce 2010.

6) Filmaři museli do snímku v postprodukci přidat digitální mlhu, protože ve scéně ve sprchách byla vidět nahota, která by film udělala nepřístupný pro mládež, kdežto producenti chtěli, aby film dostal označení PG – 13 (do 13 let přístupno pouze v doprovodu rodičů, do této kategorie se často zařazují filmy, kde zazní byť jediné sprosté slovo).

7) Během natáčení automobilové honičky mohlo dojít k tragédii, když se kamera zachytila o vršek policejního auta. Naštěstí to skončilo pouze zcela zdevastovanou kamerou.

8) Ústřední čtveřice hlavních hrdinů má jedno společné – všichni herci se živili jako modelové.

Jestli máte chuť na horor, tak si pojďte vybrat. Podívejte se na výběr 13 nejlepších hororů na Voyo.
NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZAJÍMAVOSTI LOVCŮ POKLADŮ: Neskutečný počet kaskadérů Nicolase Cage i vtipné rozlišení klaďasů a záporáků!

TOP 3: Čepice z hlavy, čepice na hlavě... Všimli jste si těchto chyb ve filmu Policejní akademie 2?!

Sdílet

Nejnovější videa

Články