FOTOGALERIE: Novácký moderátor číslo 1 slaví narozeniny! Podívejte se, jak s ním šel čas

FOTOGALERIE: Novácký moderátor číslo 1 slaví narozeniny! Podívejte se, jak s ním šel čas
Zdroj: TV Nova

Známý moderátor a otec tří dcer slaví narozeniny. Čemu se věnoval před tím, než začal moderovat hlavní zprávy? A pamatujete si ještě, jak vypadal na začátku své kariéry? Podívejte se!

Jedna z ústředních tváří TV Nova, Reynolds Koranteng, kterému nikdo neřekne jinak než Rey, dnes slaví své 43. narozeniny. Oblíbený moderátor je známý především díky tomu, že uvádí hlavní zpravodajskou relaci Televizní noviny. Tu moderuje společně s kolegyní Lucií Borhyovou. Nejprve si ale vyzkoušel trochu jinou disciplínu. Pamatujete si na to?

FOTO:  Mediafax

Rey začal v roce 1994 na Nově jako moderátor počasí. Hlavní zpravodajskou relaci začal poté uvádět od roku 1999. A rovnou po boku Lucie Borhyové! S tou jsou za dlouhých 18 let sehranou dvojkou a zároveň nejstabilnější moderátorskou dvojicí v českých televizích. Lucie chyběla pouze kvůli mateřských povinnostem, v té době za ní zaskakovaly Michaela Ochotská a Kristina Kloubková. Ta první už na Nově nepůsobí, zato Kristina moderuje Televizní noviny dál a to po boku Martina Pouvy. Kromě toho vyrábí pro Nova Plus vlastní pořad Hravě zdravě.

FOTO:  TV Nova

A co dělá Rey Koranteng mimo moderátorskou židli?

Poté, co se vypnou světla a kamery, se vrací domů za rodinou. Tam na něho čekají celkem čtyři dámy. Manželka Monika a tři dcery – Vanessa (22), Sofie (11) a nejmladší Leontýnka. Ve volném čase rád hraje šachy nebo se věnuje létání na větroních.

Galerie


 

Reyovi přejeme všechno nejlepší a příjemně strávené léto!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Intimní okamžiky i jedinečné příběhy. Na obrazovky TV Nova míří unikátní reality Malé lásky


PODZIM NA TV NOVA: Zbrusu nové pořady i pokračování úspěšných projektů. Na co se můžete těšit? Podívejte se!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady