Přiznání krásné moderátorky Petry Svobody: Bez čeho nikdy nevyjde na ulici?

Krásná moderátorka zpráv Petra Svoboda (35) je starostlivá maminka a nyní přiznala, bez čeho se kvůli strachu nikdy neobejde. Co u sebe neustále nosí?

Petra Svoboda ráda čas od času navštěvovala nejrůznější večírky, nyní se však situace u ní trochu změnila. "Já se přiznám, že v současné době na ty párty moc nejsem," prozradila pro Nova.cz. sympatická moderátorka.


"Mám takové období, kdy jsem spíš raději doma, i ty drinky si většinou dávám nealkoholické," svěřila se. Když už si ale na nějakou tu akci vyrazí, tak se neobejde bez příjemné společnosti.


Moderátorka se nám navíc přiznala, že si většinou nevyjde bez slzného spreje. "Člověk vidí a čte, co se kolem děje," vyjádřila své obavy. "Má ho i celé okolí. Už jsem zásobila maminku i naší chůvu. Od té doby, co jsem máma, mám zkrátka nějaký větší strach," přiznala.


Během léta Petra Svoboda hodně cestuje, už byla s přítelem a s dcerkou ve Španělku. Ráda by ještě vyrazila do Chorvatska. Jak si dovolenou ve Španělsku užili? Podívejte se na video!
 

ČTĚTE TAKÉ:

Největší vášeň Petry Svobody? Práskla ji vlastní maminka!

VIDEO: Krásná Petra Svoboda odhalila svůj tajný koníček! Tušili jste, jak moc nadaná je?
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady