DOKONALÝ SVĚT JE ZPĚT! Kultovní sitcom, který má stále tisíce fanoušků, vás opět dostane! Podívejte se

DOKONALÝ SVĚT JE ZPĚT! Kultovní sitcom, který má stále tisíce fanoušků, vás opět dostane! Podívejte se
Zdroj: TV Nova

Inspirace oblíbeným nablýskaným seriálem, kde móda, muži a ženy hrají prim, to je Dokonalý svět. Diváci se mohou těšit na drsné zápletky, vtipné momenty, módní rady i obdařenou herečku v hlavní roli!

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace, který vede tým milovníků krásného oblečení, doplňků, líčení a stylového života. Stejně nablýskané jsou i jejich životy. Jenže ne každý dokáže udržet svou tvář dlohodobě.

Diváky tak čeká nejedna situace inspirovaná samotným životem. Sledovat budou děj okolo stylisty v podání  Vojty Dyka, který má zájem jak o módní kousky, tak o muže. ANO! A právě nelehkou situaci bude řešit se svým tajným přítelem.

V roli nekompromisní, sebevědomé a sexy ředitelky uvidíte herečku Jitku Čvančarovou, která nejen že oplývá šarmem zralé a obdařené ženy, ale i břitkými hláškami, kterým se nebudete moct přestat smát.

FOTO:  TV Nova

Dokonalý svět je seriál nejen pro milovníky amerického seriálu Sex ve městě, protože drahé kousky, krásné ženy a nenapravitelní muži, to je přesně to, na co se můžete během šestnácti epizod těšit!

Televize Nova pro fanoušky seriálu Dokonalý svět připravila výjimečnou akci! V srpnu budou zdarma ke zhlédnutí na portálu Nova PLUS všechny staré díly seriálu! Sledujte tento oblíbený sitcom ZDE!


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Velkolepý DEN S NOVOU je tady: Přijďte společně s hvězdami nahlédnout do zákulisí televize Nova!

SKVĚLÁ KOMEDIÁLNÍ HEREČKA! Top hlášky Jitky Čvančarové: Neuvěříte, co všechno vypustila z pusy

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady