• TV Nova
  • TAJNÁ MINULOST. Jaká byla první láska Sagvana Tofiho. A jaké jeho poprvé? To neuhádnete!

TAJNÁ MINULOST. Jaká byla první láska Sagvana Tofiho. A jaké jeho poprvé? To neuhádnete!

TAJNÁ MINULOST. Jaká byla první láska Sagvana Tofiho. A jaké jeho poprvé? To neuhádnete!

Sagvan Tofi je už mnoho let idolem žen. Pamatujete si ještě na jeho filmové začátky? A co jeho první láska. Tu samozřejmě zažil ještě v době, kdy ještě nebyl příliš známý.

Sagvan Tofi byl od mládí velkým idolem žen – a jinak tomu není ani nyní, kdy je mu 52 let. Neodolaly mu ani takové krásky jako Simona Krainová nebo Dara Rolins. Kdy se ale poprvé zamiloval? Bylo to právě při natáčení.

FOTO:  oficiální zdroj

Sagvan si svůj herecký debut odbyl v roce 1982 ve filmu Od vraždy jenom krok ke lži a rok nato byl vybrán do jedné ze dvou hlavních rolí filmu pro mládež Vítr v kapse. Poprvé se na place sešel se zkušenějším Lukášem Vaculíkem. Ač studovali stejnou školu, doposud se neznali.

 

Film Vítr v kapse režiséra Jaroslava Soukupa o dvojici učňů na roční praxi v plzeňské Škodovce byl velmi úspěšný a o dva roky později na něj volně navázalo pokračování Láska z pasáže. Při psaní scénáře čerpal Jaroslav Soukup z vlastních zkušeností, kdy se mu na motorce nešťastně zabil jeho kamarád.

Právě při natáčení filmu Vítr v kapse se Sagvan ve svých 17 letech zamiloval do dívky z Plzně, se kterou prý dokonce zažil první milování. Nějakou dobu pak spolu chodili a často za ní z Prahy dojížděl.

 

Co dělá Sagvan Tofi dnes? Prošel si mnoha vztahy i láskami, bouřlivá léta už má ale za sebou a se svou dlouholetou přítelkyní Alenou vychovává 7letou dceru Satine. Aktuálně můžete Sagvana vidět v v roli Barnabáše muzikálu Čas růží, ke kterému napsal i scénář.

FOTO:  Archiv TV Nova

Jaké další zajímavosti film Vítr v kapse skrývá? 

– V době, kdy film běžně stál 6 milionů kčs, ho tvůrci natočili za pouhých 3 200 000 kčs.

– Film se natáčel v Plzni a v Praze.

– Při psaní scénáře čerpal Jaroslav Soukup z vlastních zkušeností.

– Režisér Jaroslav Soukup studoval se scenáristou Miroslavem Vaicem průmyslovou školu v Plzni, kde také na jaře roku 1982 natáčení probíhalo.

– Lukáš Vaculík se při postelové scéně se starší Ivanou Andrlovou velmi styděl. Musel během ní proto na sobě mít oblečené džíny a Ivana Andrlová pyžamo svého manžela.

– Původně měl film pojednávat o celé partě spolužáků strojírenského podniku. Postavy byly postupně seškrtány, až zbyly pouze dvě ústřední.

FOTO:  Archiv TV Nova

Film Vítr v kapse můžete sledovat na Nova Cinema 1. 8. od 18:25.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Pravý důvod, proč se Arnold Schwarzenegger stal guvernérem Kalifornie vás dostane!


SIMON BAKER: Jaký je herec v reálném životě? Charismatický detailista a svůdník rozhodně ne!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady