Pravý důvod, proč se Arnold Schwarzenegger stal guvernérem Kalifornie vás dostane!

Pravý důvod, proč se Arnold Schwarzenegger stal guvernérem Kalifornie vás dostane!

Rakousko-americký kulturista, herec a republikánský politik Arnold Schwarzenegger chtěl kromě filmového plátna zazářit i na politické scéně. Kdo a co za jeho úspěchem ale stojí? Tomu neuvěříte!

Americký herec, který se proslavil svou neskutečně vypracovanou muskulaturou dnes, tedy 30. 7. 2017, slaví opravdové jubileum. Dnes je mu totiž neuvěřitelných 70 let! Upřímně, když se na tohoto muže podíváte, hádali byste mu jeho věk? Jak dnes slavný Arnold Schwarzenegger vypadá?

Světem zbožňovaný Arnie zazářil napřílad v takových trhácích jako Terminátor, Predátor či Barbar Conan, Policajt ze školky a vánoční komedii Rolničky, kam se podíváš. Mimoto je nejslavnějším kulturistou historie. Vyhrál nespočet soutěží v kulturistice a silovém trojboji – nejcennější jsou jeho vítězství Mr. Olympia (7krát) a Mr. Universe (5krát). Díky své postavě byl také v Guinnessově knize rekordů označen jako nejdokonaleji vyvinutý muž na světě. Věděli jste to?

FOTO:  Nova.cz

Poté ovládl Hollywood, jenže Arnolodvi úspěch ve filmu nestačil, chtěl trochu víc. A tak se začal orientovat na politiku. V říjnu 2003 to přišlo a on se stal po mimořádných volbách 38. guvernérem státu Kalifornie. Co ale za chtíčem být jedním z představitelů politické scény stojí?

FOTO:  Profimedia

Jeho manželkou byla Maria Shriverová, která se narodila do vyloženě politické rodiny. Maria totiž pochází z Kennedyovské dynastie. Její matkou je Eunice Kennedy Shriver, sestra prezidenta USA Johna Fitzgeralda, ministra Roberta Francise a senátora Edwarda Moorea Kennedyho. Arnold měl tedy půdu pro vstup do úřadu doslova ideální! Od roku 2011 ale Arnold s Marií žijí odděleně. Krizi způsobil hercův nemanželský syn. 

FOTO:  Pinterest

Snad hollywoodské hvězdě sedmičky v tomto roce přinesou jen samé štěstí. My mu samozřejmě srdečně gratulujeme a přejeme další a další životní úspěchy.
 

ČTĚTĚ TAKÉ
FOTO: Hollywoodský záporák Tom Hardy byl zamlada pěkné zvíře. Úlisný i sladký a drogově závislý!

ŽIVOT JE LEPŠÍ, NEŽ SE MŮŽE ZDÁT: 23 životních lekcí, které nás naučily hollywoodské filmy

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady