TY BYSTE NEPOZNALI: Jak dnes vypadají herci ze sitcomu Kutil Tim? Budete zírat!

Pamatujete si ještě na oblíbený seriál o rodince televizního kutila, který nepatřil zrovna k nejšikovnějším osobám, ze začátku devadesátých let? První díl se vysílal už v roce 1991 a běžel bez přestání osm let! Podívejte se, jak dnes vypadají jeho hlavní hrdinové.

Kutil Tim měl premiéru 17. září 1991 a poslední epizoda byla odvysílána v květnu roku 1999. Řad vzniklo celkem osm a epizod bylo dohromady 204. V dané době se jednalo o jeden z nejsledovanějších sitcomů, posbíral řadu cen a odstartoval kariéru Tima Allena. V seriálu se objevila například i Pamela Anderson, která ztvárnila v prvních dvou řadách asistentku hlavního hrdiny v jeho pořadu, ale poté se rozhodla odejít kvůli roli v Pobřežní hlídce.

1) Tim Allen, Tim Taylor
Tim Allen byl úžasný komik a televize mu v roce 1991 připravila show, kde se mohl pořádně vyřádit. Po odpískání Kutila Tima se slavný komik věnoval práci na Disney Classic. 

FOTO:  TV Nova

2) Patricia Richardson, Jill Patterson-Taylor
Než se stala seriálovou manželkou Kutila Tima, objevila se Patricia Richardson v několika televizních pořadech. Proslavila ji ale právě role v nesmrtelném seriálu. Patricia se i nadále věnuje práci ve filmu a televizi
FOTO:  Profimedia

3) Zachery Ty Bryan, Brad Taylor
Než se stal synem Kutila Tima, věnoval se už jako malý práci v reklamě. Po konci seriálu Bryan vytvořil mnoho malých rolí v televizních pořadech. V současné době pracuje spíše v produkci.
FOTO:  Profimedia

4) Jonathan Taylor Thomas, Randy Taylor
Než si zahrál prostřední dítě praštěné rodiny, mohli ho diváci zaznamenat v řadě malých roliček v různých seriálech. Sláva mu však do hlavy nestoupla a mladý herec se rozhodl studovat. Šel na Harvard, vzdělával se také ve Skotsku a v roce 2010 absolvoval na Kolumbijské univerzitě.
FOTO:  Profimedia

5) Taran Noah Smith, Mark Taylor
Pro malého kluka to muselo být dost náročné. Bylo mu totiž sedm let, když dostal šanci zahrát si jedno z dětí seriálové rodiny. Na natáčení vzpomíná v dobrém, ale práce herce ho vůbec neoslovila. S dnes již bývalou ženou měli firmu na veganské sýry. V loňském roce byl dokonce zatčen pro podezření z řízení pod vlivem alkoholu a kvůli držení marihuany.
FOTO:  Profimedia

6) Richard Karn, Al Borland
K roli v seriálu, kde vystupoval jako pomocník Kutila Tima, se dostal náhodou. Pracoval jako manažer a bytový aranžér, když mu ale kolega řekl o zajímavém konkurzu, Karn neváhal. V následujících letech se věnoval práci pro televizi. Je také spoluautorem dvou knih pro domácí kutily.
FOTO:  Profimedia


Čas nemilosrdně letí, vy se ale můžete vrátit do minulosti a vychutnat si opět všechny díly ztřeštěného seriálu Kutil Tim každý den odpoledne na Nova 2.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady