ČESKÉ FAUX PAS SE STALO HITEM: Ponožky v sandálech a pantoflích jsou nejžhavějším trendem Hollywoodu! GALERIE

ČESKÉ FAUX PAS SE STALO HITEM: Ponožky v sandálech a pantoflích jsou nejžhavějším trendem Hollywoodu! GALERIE
Zdroj: oficiální zdroj

Češi jimi nechvalně prosluli ve světě, který se nám za ně smál. Zdá se, že malá země v srdci Evropy je nejvíce proslulá ponožkami v sandálech. Kdo by to byl řekl, že uděláme svým tradičním outfitem díru do světa. Trendy se hold mění, a to, co bylo donedávna k smíchu, je nyní módním spektáklem!

Většina těch, kdo se zajímají o módu a styl, případně hodnotí oblečení a obutí ostatních, se nad zvykem nosit do otevřené obuvi ponožky pohoršuje. Prý je to známkou absolutního nevkusu a buranství. A údajně podle nich v zahraničí spolehlivě poznáte české turisty. Nenechte se však mýlit. Není to tak dávno, kdy přední světové značky začali propagovat otevřenou obuv s vysokými ponožkami uvnitř. Celebrity a hvězdy první kategorie začali podobnému trendu podléhat. Hold z manifestu proti módě se ovšem stal jeden z největších módních trendů.

Barbadoská kráska Rihanna a její bílé ponožky

FOTO:  Profimedia

Karta se obrátila a věčně posmívaní Češi, zdá se, znají módní trendy už několik let dopředu. Jenže i tento věčně vysmívaný outfit má svá pravidla správného nošení. Záleží na značce. nosit se dají jak v létě, tak na podzim. Dají se nosit k šatům i s kalhotami. Důležité jsou samozřejmě barvy i vzory. Ponožky nemusí být zákonitě bílé. Pokud Dají se i sladit s barvou kalhot, nemělo by se však zapomenout si kalhoty lehce vyhrnout nahoru. Mezi ponožkou a kalhotami musí být vidět kousek holé kůže.

Bývalý fotbalista David Beckham a jeho obuv
FOTO:  Profimedia

Nepřípustnost ponožek v sandálech nebo pantoflích nemá vlastně žádné opodstatnění. Vždyť ještě ve 20. letech minulého století bylo nošení ponožek v sandálech poměrně běžné... Faktem je, že móda, která se nosila už ve starověku, se vrací do módy. A zdá se, že i herecké a hudební hvězdu si našli cestu k pohodlné obuvi.

Zpěvák Steven Tyler jak ho neznáte!
FOTO:  Profimedia

A co vy? Máte rádi ponožky do otevřené obuvy? Hlasujte!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VÝSTŘEDNÍ PREMIÉRA: Odhalené dekolty Rihanny a Cary Delevigne způsobily u fanoušků poprask! A vypukl boj o nejšílenější imitaci! Pobavte se

POHLED PRO BOHY: Moderátorky TV Nova předvedly těla v plavkách! Které příroda nadělila nejštědřeji? 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady