Zasloužilá maminka Alena Antalová slaví! Jak se hvězda Pojišťovny štěstí během let změnila? Podívejte se do GALERIE!

Zasloužilá maminka Alena Antalová slaví! Jak se hvězda Pojišťovny štěstí během let změnila? Podívejte se do GALERIE!
Zdroj: TV Nova

Sympatická herečka a maminka čtyř dětí Alena Antalová slaví narozeniny. Vzpomínáte na roli, kterou se dostala do povědomí diváků TV Nova? Podívejte se, jak šel s muzikálovou divou čas!

Oblíbená herečka, kterou dnes můžete vídat především na divadelních prknech, slaví půlkulatiny! Doma má Alena Antalová čtyři děti - Alenu, Honzíka, Elenu a Marii, kterým se naplno věnuje. Stejně tak ale nenechavá upadat ani svoji hereckou kariéru.

FOTO:  TV Nova

Alena se narodila v Bratislavě, kde také vystudovala konzervatoř. Ve studiu pokračovala na brněnské JAMU, kde absolvovala v oboru „muzikálové herectví“. A právě v Městském divadle Brno má stále angažmá jak v Muzikálové, tak v Činoherní scéně.

FOTO:  TV Nova

Diváci TV Nova si Alenu jistě pamatují z oblíbeného seriálu Pojišťovna štěstí, kde hrála jednu z hlavních rolí - Aničku Jánskou. Ta se hned v první epizodě stává obětí krutého osudu. Doma čeká se synem Ondrou a nenarozeným miminkem na manžela, který se ale při návratu ze služební cesty vybourá a zemře. Osud jí ale přivede do cesty muže, do kterého se zamiluje a spolu pak překonají nejrůznější překážky na cestě k lásce!

Galerie

Dnes, tedy 28. 7. 2017, slaví Alena půlkulatiny! Herečce je přesně 45 let a to už si žádá pořádnou oslavu. Její děti a manžel jistě vymyslí způsob, jak mamince a manželce udělat co nejhezčí den.

FOTO:  facebook

Herečce srdečně blahopřejeme! Vy se můžete podívat, jak vypadala nejen v roce 2004, když v Pojišťovně štěstí začínala, a jak vypadá dnes coby zasloužilá maminka.
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 BABY BOOM NA NOVĚ: Tyhle krásky prozradily pohlaví svých miminek! Jedna si to však nechává pro sebe

FOTKY: Deset let v Ulici: Jak jde čas se Simonou Hložánkovou?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady