• TV Nova
  • JEŠTĚ DOKONALEJŠÍ! Jak dnes žije hřebeček náruživé Samanthy ze Sexu ve městě? Jerry stárne do krásy

JEŠTĚ DOKONALEJŠÍ! Jak dnes žije hřebeček náruživé Samanthy ze Sexu ve městě? Jerry stárne do krásy

JEŠTĚ DOKONALEJŠÍ! Jak dnes žije hřebeček náruživé Samanthy ze Sexu ve městě? Jerry stárne do krásy
Zdroj: oficiální zdroj

Americký herec a bývalý model Jason Lewis je všem televizním divákům podle jména možná neznámý, přitom každá milovnice seriálu Sex ve městě bude při pohledu na něj hned vědět, o koho se jedná. Jak dnes vypadá seriálový Jerry? Je ještě víc sexy než kdy předtím!

Jason Lewis se narodil už před neuvěřitelnými 46 lety v Kalifornii jako jeden ze čtyř sourozenců. Vystudoval Státní vysokou školu v San Diegu, ale i přes své vzdělání se vrhnul na dráhu modela. Nejprve žil v Paříži a následně v Miláně, dvou největších městech módního průmyslu. Vyzkoušel si mola pro značky jako je Guess, Tommy Hilfinger nebo Hugo Boss. Díky své krásné tváři se dostal i k televizní a filmové tvorbě.


FOTO:  Instagram

V 90. letech letěl sitcom Beverly Hills 90210, na kterém vyrostla nejedna generace dospívajících dětí. Díky roli (k)lamače dívčích srdcí upoutal tvůrce seriálu Sex ve městě a nabídli mu první větší roli. Číšník Jerry Jerrod byl jeho osudovou rolí, bohužel objevil se pouze v jedné, úplně poslední sérii. I přes to zůstal v srdcích všech divaček.


FOTO:  Instagram

Nejenže byl perfektní, ale vývoj jeho vztahu se  sexuálně náruživou PR managerkou Samathnou mu přidal spousta plusových bodů. Například když si oholil hlavu, protože Samantha musela chodit na chemoterapie? To byl jeden z nejsilnějších momentů... Později se také objevil v obou filmech Sex ve městě.


FOTO:  Instagram

Dámy? Viděli jste jeho profil na sociálních sítích? Je stále sexy a pohledný! Prakticky váš vysněný muž existuje NA INSTAGRAMU! Nemáte zač...

A pamatujete si jeho roli v seriálu Dr. House?
FOTO:  oficiální zdroj

Seriál Sex ve městě můžete sledovat každý den od 22:15 na Nova 2 a hned dva díly po sobě...

NEPŘEHLÉDNĚTE:
TOP 10: Originál, nebo jen povedená kopie? Nejdokonalejší dvojníci celebrit!

PŘÍBĚH JAKO Z POHÁDKY: Z ošklivého káčátka je modelka a filmová hvězda, která se nestydí za bisexualitu! Poznáváte ji?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady