• TV Nova
  • FOTO: Hollywoodský záporák Tom Hardy byl zamlada pěkné zvíře. Úlisný i sladký a drogově závislý!

FOTO: Hollywoodský záporák Tom Hardy byl zamlada pěkné zvíře. Úlisný i sladký a drogově závislý!

FOTO: Hollywoodský záporák Tom Hardy byl zamlada pěkné zvíře. Úlisný i sladký a drogově závislý!
Zdroj: Profimedia

Z role Banea ve filmu Temný rytíř povstal přes Johna Fitzgeralda ve filmu Zmrtvýchvstání až po Šíleného Maxe. Tom Hardy je momentálně jedním z nejoblíbenějších herců. Kdo si ale ještě dokáže vybavit jeho sladký obličej, když byl mladý?

Celým jménem Edward Thomas Hardy se narodil 15. září 1977 v Hammersmithu v Londýně v Anglii manželům Edwardovi a Anne Hardyovým jako jejich jediné dítě. Jeho otec byl spisovatel a jeho maminka umělkyně. Než se stal předním britským hercem, byl se svojí výškou 175 centimetrů vysoký Angličan velmi drzým výrostkem. Například odcházel za školu kouřit cigarety nebo ho zastavili policisté, když řídil kradený mercedes. V mládí byl několikrát zatčený, holdoval alkoholu i drogám a nic nenasvědčovalo tomu, že by se z něj měla stát hollywoodská hvězda.

FOTO:  Oficiální zdroj / Instagram.com

Nějakou dobu působil i jako model. I když bojoval se svojí závislosti na alkoholu a kokainu, tak přesto se rozhodl zkusit hereckou dráhu. Jeho první příležitost přišla v roce 2001, kdy byl obsazen do mini seriálu Bratrstvo neohrožených jako John Janovec. Téhož roku se objevuje i ve velkofilmu Ridleyho Scotta Černý jestřáb sestřelen. Po natočení filmu Star Trek: Nemesis v roce 2002, kde zahrál zápornou postavu Shinzona, nastupuje na léčbu alkoholismu i závislosti na drogách. Od té doby je v pořádku a na žebříčku popularity stoupá vzhůru.

Galerie


Podívejte se v naší galerii jak Tom Hardy vypadal před tím, než se z něj stal jeden z nejobsazovanějších herců současnosti.FOTO:  oficiální zdroj


NEPŘEHLÉDNĚTE:
VÝSTŘEDNÍ PREMIÉRA: Odhalené dekolty Rihanny a Cary Delevigne způsobily u fanoušků poprask! A vypukl boj o nejšílenější imitaci! Pobavte se

SEXY VIN DIESEL SLAVÍ ty nejkulatější narozeniny! Tušili jste, že už je tak starý?

VELKÝ NÁVRAT! Nesmrtelný Semir má nové parťáky. Neuhodnete, kdo to bude!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady