TO JE NÁDHERA! Představitel Kurýra Jason Statham slaví padesátku a spolu s mladičkou partnerkou si nadělil úžasný dárek!

TO JE NÁDHERA! Představitel Kurýra Jason Statham slaví padesátku a spolu s mladičkou partnerkou si nadělil úžasný dárek!
Zdroj: oficiální zdroj

Jason Statham slaví padesáté narozeniny! Jeho partnerkou je modelka Victoria’s Secret, Rosie Huntington-Whiteley s níž má měsíčního syna. je však mezi nimi obrovský věkový rozdíl.

Britský herec Jason Statham, který se proslavil rolí Kurýra a zahrál si například také v Postradatelných (The Expendables), Rychle a zběsile nebo v Loupeži po italsku, slaví 50. narozeniny.

Statham, který je synem tanečnice a pouličního prodavače a zpěváka, nebyl vždycky jen hercem. Věnoval se bojovému umění, fotbalu a 12 let byl také členem britského národního potápěčského týmu.  V roce 1992 se umístil dvanáctý na světovém šampionátu.

Nějakou dobu si vydělával i jako model. Předváděl džíny! A právě v té době si ho všiml scénárista a režisér Guy Ritchie, který ho pozval na konkurz. Tím začala jeho herecká kariéra.

FOTO:  Twitter

Debutoval ve filmu Sbal prachy a vypadni, který měl premiéru v roce 1988. Statham se osvědčil a následně mu byly nabídnuty další role. V roce 2000 hrál ve filmu Podfu(c)k a o rok později například po boku Jeta Li ve snímku Jedinečný.

Jeho největší rolí, díky které ho zná většina lidí, je Frank Martin ve filmu Kurýr. Tuto roli získal i v dalších dvou pokračování. V posledním pokračování z roku 2015 Kurýr: Restart ho už ale vystřídal další britský herec Ed Skrein. Jason Statham za film totiž požadoval 11 milionů dolarů a tak se producenti rozhodli, že jeho postavu bude hrát někdo jiný.

FOTO:  oficiální zdroj

Naposledy se objevil ve filmu Rychle a zběsile 8, který vyšel letos v dubnu. Stále má plné ruce práce a natáčí další a další filmy. V roce 2018 by se měl objevil například v The Expendables 4 nebo Spy 2.

Stathamovi se daří i v soukromí. V lednu 2016 se zasnoubil s o dvacet let mladší modelkou Victoria’s Secret, Rosie Huntington-Whiteley, a letos v červnu se jim narodil syn Jack Oscar. Rosie Huntington-Whiteley se kromě modelingu také občas věnuje herectví. Vidět jsme ji mohli například ve filmu Transformers 3 nebo ve slavné roadshow Mad Max.

Galerie

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UŽ NEBERE DROGY!!?? Dětská hvězda Macaulay Culkin se vrací do filmu. Konečně vypadá k světu a dostal roli!

Nemanželské dítě a syn za mřížemi! Víte, jakého slavného herce se tyto skandály týkají?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady