• TV Nova
  • VÝSTŘEDNÍ PREMIÉRA: Odhalené dekolty Rihanny a Cary Delevigne způsobily u fanoušků poprask! A vypukl boj o nejšílenější imitaci! Pobavte se

VÝSTŘEDNÍ PREMIÉRA: Odhalené dekolty Rihanny a Cary Delevigne způsobily u fanoušků poprask! A vypukl boj o nejšílenější imitaci! Pobavte se

VÝSTŘEDNÍ PREMIÉRA: Odhalené dekolty Rihanny a Cary Delevigne způsobily u fanoušků poprask! A vypukl boj o nejšílenější imitaci! Pobavte se
Zdroj: Oficiální zdroj

Všechno je možné a co není zakázáno, je povoleno. Tímhle mottem se řídil nejen režisér Luc Besson, ale také jeho herecké hvězdy Cara Delevigne a Rihanna. Na premiéře spolu soutěžili v extravagantnosti a výstřednosti. Nebáli se téměř oholit si hlavu a vzít si šaty s vyzývavým dekoltem! Tak jaký je problém?

Snímek Luka Bessona Valerian a město tisíce planet se díky rozpočtu 180 milionů dolarů pyšní pozicí vůbec nejdražšího projektu evropské kinematografie. Takhle to dopadá, když si tvůrce ikonických kultovek typu Magická hlubina, Brutální Nikita a Leon chce splnit svůj dlouholetý sen, vzpomene si, že kdysi natočil originální sci-fi Pátý element, a navíc se vrátí do svých deseti let. Tehdy si totiž poprvé koupil francouzský komiks z šedesátých let o mladých vesmírných cestovatelích majoru Valerianovi a seržantce Laureline.

Galerie


Momentálně se konají velké premiéry ve všech důležitých evropských městech. Praha si tu svoji odbyla 20. července 2017. Například Paříž se dočkala až 25. července! Narozdíl od české metropole, do té pařížské dorazily ty největší herecké hvězdy. A to včetně barbadoské krásky Rihanny a anglické extravagantní divy Cary Delevigne. Obě obdivované krásky se sešly na premiéře filmu Valerian. Obě dvě zvolily pro tuto příležitost hluboký výstřih. Která z těch dvou nabídla lepší pohled na svůj dekolt?

FOTO:  Instagram

Cara ve snímku ztvárnila speciální vládní agentu Laureline, která společně se svým hereckým kolegou, Danem Dehaanem coby majorem Valerianem, musí zachraňovat celý vesmír. Svoji roli zvládla s grácií a dokázala, že světu umí dát daleko víc, než jenom procházení se po přehlídkách. Velmi osvěžující part si střihla zpěvačka Rihanna, jejíž Bubble je sice na plátně jenom chvíli, ale nabídne perfektní taneční číslo a poměrně tradičně zvládnutou emotivní scénu.
FOTO:  Profimedia

Na snímky obou se můžete podívat v galerii! Která se vám líbí nejvíce? Experimentující Cara Delevigne nebo Rihanna, která zná svoje největší přednosti?

NEPŘEHLÉDNĚTE:
PŘÍBĚH JAKO Z POHÁDKY: Z ošklivého káčátka je modelka a filmová hvězda, která se nestydí za bisexualitu! Poznáváte ji?

NÁVRAT VE VELKÉM STYLU: Valerian a město tisíce planet má zaděláno na hit roku! RECENZE

JEDINEČNÁ VIZE BUDOUCNOSTI: Film Valerian míří do kin. Kromě populární zpěvačky v něm září nový James Dean nebo modelka Victoria´s Secret!
 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady