NE A NE HO UDRŽET! Snídaňové štěně trénuje důležitou akci. K čemu tohle potřebuje?

Zlatý retrívr Sunny, který denně poctivě trénuje na důležitou životní roli asistenčního psa, opět předvedl nový kousek. I když zpočátku dotyčný předmět ne a ne udržet v tlamě! Tohle video vás zaručeně pobaví.

Asistenční pes musí být schopen postarat se nejen o sebe ale i o svého pána, kterému je v mnoha momentech tou největší a 100% oporou. „Tady záleží, jestli je to pejsek asistenční a má být u vozíku, pak musí umět podávat věci, otevírat skříňky, svlékat oblečení,“ upřesňuje trenérka Kateřina.

FOTO:  TV Nova

A přesně tento úkol na Sunnyho už za pár měsíců čeká. Tedy, až bude umět všechno, co takový asistenční pes musí ovládat. Už teď toho umí víc než dost. Podávání předmětů s nejrůznějších materiálů, zhasínání světel, poslouchání povelů, jízda na eskalátorech a další.
FOTO:  TV Nova

Naposledy jsme Sunnyho sledovali v masně, kde na takové štěně číhá nejeden skrytý vjem. Vůně masa, usměvavé prodavačky, zákazníci a v neposlední řadě i zvuky na které není pes zvyklý. Právě tady si vyzkoušel, jaké to je, nést tašku svému pánovi. Pravda, zpočátku mu to moc nešlo, a vy se tak můžete pobavit nad roztomilostí snídaňového štěňátka!
FOTO:  TV Nova

Podívejte se na roztomilé video z natáčení reportáže o Sunnym. Jak vše dopadlo uvidíte po prázdninové pauze ve Volejte Novu!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
SNÍDAŇOVÉ ŠTĚNĚ V AKCI: Jak mu to v rušných ulicích šlo? Předvedlo tento úžasný kousek!

VIDEO: Krásná Petra Svoboda odhalila svůj tajný koníček! Tušili jste, jak moc nadaná je?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady