SLEČNA DRSŇÁK ZASTAVILA ČAS! Sandra Bullock dnes slaví, mohla by být babičkou, přesto hraje mladé kočky

SLEČNA DRSŇÁK ZASTAVILA ČAS! Sandra Bullock dnes slaví, mohla by být babičkou, přesto hraje mladé kočky
Zdroj: Nova.cz

Úspěšná a oblíbená herečka slaví narozeniny. Už toho stihla opravdu hodně a vypadá to, že je konečně šťastná. Kolik byste ji tipovali?

Miluje tequilu a pivo. V dětství se zkoušela věnovat baletu, což jí ale naštěstí nevyšlo a vystudovala herectví. Brzy ale poznala, že prosadit se nebude vůbec jednoduché. Přestěhovala se  proto do Los Angeles v Kalifornii, kde získala několik malých rolí v nezávislých filmech.

Svou popularitu ale herečka získala až v polovině 90. let, kdy si zahrála ve snímcích jako Demolition Man, Nebezpečná rychlost nebo Zatímco jsi spal.

Mezi její další úspěchy patří filmy Slečna drsňák, Láska s výstrahou, nebo filmy Zrození šampióna a Gravitace, za které získala Oscara a Zlatý glóbus .

FOTO:  people.com

Jaký věk byste hádali úspěšné a oblíbené herečce Sandře Bullock? 40, 41, 42? Omyl…to pravé číslo je 53! Ne nadarmo se říká, že věk je pouze číslo a u Sandry to platí dvojnásob.

Za krásnou ženou se otočí každý a v roce 2015 byla zvolena nejkrásnější herečkou magazínem People právě Sandra Bullock. Za sebou nechala hvězdy, jako Laverne Cox nebo Vanessa Hudgens. Po vyhlášení Sandra pronesla na adresu magazínu, že skutečnou krásu vnímá spíše v životě, kde oceňuje být dobrým člověkem, dobrou matkou nebo udělat dobrý oběd. Odjakživa totiž považuje za nejkrásnější ty lidi, kteří se o to nesnaží.


Po rozvodu se záletným manželem Jesse Jamesem si přes samou práci nestačila ani postesknout. Po filmu Gravitace, kde si zahrála se svým nejlepším přítelem Georgem Clooneym a který ji vynesl druhého Oscara, propůjčila hlas záporné gaunerce Scarlett Odkráglová ve filmu Mimoni. Pořád ale nemohla natrefit na toho pravého.

FOTO:  isifa.com


Vše se změnilo poté, co jí do cesty vstoupil fotograf a model Bryan Randall, po jehož boku vypadá konečně šťastně a společně se před dvěma lety rozhodli rozšířit rodinu o nového člena. Adoptivnímu synovi Louisovi pořídili ještě sestřičku.

Od roku 2005 se Sandra také právem může pyšnit svou vlastní hvězdou na chodníku slávy.

Přehled Sandřiných rolí si můžete připomenou v následující megagalerii.


Galerie


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SVALNATÝ HOPSÁLEK. Drsňák Dwayne Johnson jako baletka k pohledání! Proč se dal proboha na tanec?

TOP 10: Originál, nebo jen povedená kopie? Nejdokonalejší dvojníci celebrit!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady