• TV Nova
  • UŽ NEBERE DROGY!!?? Dětská hvězda Macaulay Culkin se vrací do filmu. Konečně vypadá k světu a dostal roli!

UŽ NEBERE DROGY!!?? Dětská hvězda Macaulay Culkin se vrací do filmu. Konečně vypadá k světu a dostal roli!

UŽ NEBERE DROGY!!?? Dětská hvězda Macaulay Culkin se vrací do filmu. Konečně vypadá k světu a dostal roli!
Zdroj: oficiální zdroj

Není to tak dávno, kdy se bývala dětská hvězda ze série filmů Sám doma jenom poflakovala a byla v hereckém důchodu. Ve svém životě Macaulay Culkin zkusil hodně a ještě nedávno vypadal jako těsně před smrtí. Dnes je všechno jinak a z bývalého herce je zase fešák!

Na počátku 90. let byl Macaulay Culkin vnímán jako nejroztomilejší dítě světa a vydělával jako zkušené hollywoodské hvězdy. Ještě nedávno by z jeho ztrhané tváře jen málokdo odhadl jeho skutečný věk. Divoký životní styl se však výrazně vepsal do jeho visáže. Příběh Kevina z kultovní rodinné komedie Sám doma je snad tím nejsmutnějším příkladem osudu dětských hereckých hvězd, jež pohltí nástrahy světa showbyznysu.

FOTO:  Profimedia / oficiální zdroj

Jak jeho hvězda rychle vystoupala, tím rychleji také padala. V pouhých deseti letech se stal filmovou hvězdou první velikosti a Hollywood jeho potenciál vytěžil v dalších projektech, než začal ztrácet svůj potenciál. Už se cítí jako důchodce. Díky penězům, které vydělal v dětství, teď může trávit čas jakkoliv chce a nic ho nenutí pracovat. Kromě návykových látek jeho stav ovlivnily i nepovedené vztahy. Oženil se hned ve svých osmnácti, ale svazek rozvázal už po dvou letech. Jedinou partnerkou, která zde pro něj byla v dobrém i ve zlém, byla Mila Kunis.
FOTO:  Profimedia / Twitter

Bohužel pro Macaulaye se spolu po deseti letech soužití rozešli. Od té doby se jeho stav zhoršil. Dokonce kolovali zprávy o jeho smrti. Objevil se teprve nedávno, shodou okolností po smrti jeho filmového otce Johna Hearda. A již konečně nepřipomíná adepta protidrogové léčebny. Krátký sestřih, zdravý vzhled, teda až na ty tři krabičky cigaret v ruce! Současně byl k vidění s modelkou Brendou Song, je snad na obzoru nový vztah?

A TAKHLE DNES VYPADÁ FILMOVÝ KEVIN

FOTO:  Profimedia


Oba jsou teď momentálně také kolegové. Hrají spolu ve filmu Changeland, který je režisérským debutem Setha Greena. Pro Culkina se jedná o první filmovou roli po deseti letech.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
STÁRNOU I PŘÁTELÉ: Jeden z hlavních hrdinů dnes slaví půl století! Poznáte, kdo už má 50?

CO MÁ SPOLEČNÉHO TĚCHTO 8 CELEBRIT: To nemáte šanci uhádnout!

Mimac,
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady