TOHLE JSTE VĚDĚLI? Která hlavní postava seriálu Přátele odstartovala kariéru v sitcomu Ženatý se závazky?

Seriál Ženatý se závazky běžel na televizních obrazovkách dlouhých deset let, a proto v něm nebyla nouze o zajímavé a neočekávané momenty. O jeden takový se postaral hlavní protagonista z Přátel, který z populární šestice to byl?

Kdo by neznal populární rodinku Bundových. Hlava rodiny je Al Bunda - zlomyslný, vychytralý a hlavně lakomý otec a manžel. Je pro každou špatnost a nejraději tráví čas u televize s rukou v kalhotách. Pro Eda O´Neilla se jednalo o životní roli.


Jeho manželku Peggy si v seriálu zahrála herečka Katey Sagal. A není zrovna manželkou k pohledání – nevaří, neuklízí a čas od času svého muže obere i o poslední peníze. Jejich syn Bud (David Faustino) je student, který se otočí za každou sukní, a jeho sestra Kelly (Christina Applegate), označována také jako „Melounek", nepobrala příliš rozumu, ale z její krasy se chlapcům podlamují kolena.

FOTO:  Archiv TV Nova

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že tahle rodinka si leze pořádně na nervy, opak je pravdou. Vždycky vás totiž přesvědčí, že v nouzi umí držet při sobě a pomáhat si. Celou partu doplňují ještě úzkoprsí sousedé od vedle. Během 262 epizod se v americkém sitcomu mihlo několik dalších tváří. Například Alan Thicke, otec zpěváka Robina, Pamela Anderson, která v seriálu ukázala své křivky. Nebo zpěvačka Fergie, která flirtovala s Budem. A hned ve třech epizodách se objevil Joey Tribbiani!

FOTO:  TV Nova

Matt LeBlanc si zahrál roli hloupého playboye Vinnieho Verducciho. Začne chodit s Kelly, ale vztahu nepřeje Al. Jak asi dopadlo jeho rande s Kelly, když se jí nesměl ani dotknout?
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:
V seriálu Ženatý se závazky si zahrály slavné modelky i legendární krásky. Která je ta NEJ? HLASUJTE!

ŽENATÝ SE ZÁVAZKY: Kdo po 28 letech zkrásněl a kdo naopak?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady