Drsňák Dwayne Johnson jako baletka k pohledání!

Drsňák Dwayne Johnson jako baletka k pohledání!
Zdroj: Nova.cz

Americký herec a producent Dwayne Johnson se už dlouhá léta věnuje profesionálně wrestlingu. Známý je také pod svoji zápasnickou přezdívkou „The Rock“. V minulosti se ale věnoval i baletu. Proboha proč?

Dwayne Johnson drží rodinnou tradici a po vzoru dědy a otce, kteří byli velmi známí zápasníci. Ani on nemá k ringu daleko. Jako malého kluka ho matka při otcových zápasech často brávala do zákulisí, a tak lásku ke sportu a boji vypěstovala i u syna.

FOTO:  Nova.cz

Když bylo Dwaynovi 10 let, zemřel jeho dědeček, který byl jedním z nejvýznamnějších zápasníků ostrovu Samoa. Dwayne pokračoval ve studiu a dokonce velmi úspěšně. Už před příchodem na Univerzitu v rodném Miami, kde hrál za Miami Hurricanes, začal hrát americký fotbal. Stále však cítil, že jednou přijde den, kdy se bude věnovat wrestlingu.

FOTO:  Nova.cz


Pak ale přišla pohroma ve formě zranění. Dwayne si vykloubil rameno a málem ztratil celou sezónu. Poté se ale díky tvrdé dřině dostal zpět do formy a už pod jménem The Rock získal celkem 7x nejvyšší titul ve WWE (americká společnost, která se zabývá profesionálním wrestlingem).

Tak se stal zakrátko „miláčkem davů“ a brzy dostal i první filmové nabídky. Rok 2004 trávil Rock dokonce více v ateliérech než v ringu. Arnold Schwarzeneger byl zvolen guvernérem a Rock tak převzal jeho role.

FOTO:  Nova.cz

V roce 2011 naskočil do úspěšné série Rychle a zběsile.

Jak se ale drsný svalovec dostal od wrestlingu k baletu? Stačí, aby jednoho dne na dveře zabušilo malé děvče s celkem nezvyklou větou: „Jsem tvoje dcera!“ A jak už to bývá, od tohoto okamžiku nic nebylo jako dřív. Pak i drsňákovi nezbývalo nic jiného, než žít ve světě princezen, panenek, Hanny Montany a dokonce i baletu! Ostatně posuďte sami. Tahle skutečnost se totiž netýká Dwaynova osobního života, ale filmové role ve filmu Plán hry. Mimo jiné jde o poslední film, kde je Dwayne Johnson v titulcích uveden jako „The Rock“.'

Galerie


Na film Plán hry se můžete podívat 25. 7. ve 17:55 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
TRAGICKÝ OSUD: Zemřela hvězda filmu Sám Doma! Našli ho mrtvého v hotelovém pokoji


TOP 10: Originál, nebo jen povedená kopie? Nejdokonalejší dvojníci celebrit!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady