STÁRNOU I PŘÁTELÉ: Jeden z hlavních hrdinů dnes slaví půl století! Poznáte, kdo už má 50?

STÁRNOU I PŘÁTELÉ: Jeden z hlavních hrdinů dnes slaví půl století! Poznáte, kdo už má 50?
Zdroj: oficiální zdroj

Už je to skoro třináct let, kdy v seriálu PŘÁTELÉ padla poslední klapka a během deseti let se stal kultovní záležitostí, kterou fanoušci milují po celém světě. Jeden z hlavních protagonistů dneska slaví padesátku! Neuvěřitelné.

Přátele patří mezi vůbec nejoblíbenější seriály. Komediální show o každodenním životě šesti kamarádů zaujala diváky hned od prvních dílů. Příhody rozmazlené Rachel, vtipálka Chandlera, pořádkumilovné Moniky, svůdníka Joeyho, potřeštěné Phoebe a pedanta Rosse miluji diváci bez rozdílu náboženství, rasy nebo pohlaví. V roce 1994 byla celá ústřední šestice na počátku kariéry. Mladí a vyjukaní dorazili na první konkurz seriálu, který změnil životy nejen jim, ale téměř i všem lidem na světě!

FOTO:  oficiální zdroj

Dnes slaví páté kulatiny druhý nejmladší herec z ústřední šestice. Mladší je pouze Jennifer Aniston. Když tato budoucí hvězda dorazil na konkurz seriálu Přátelé, měla v kapse 11 dolarů. A navíc v porovnání s hereckou výbavou ostatních na tom byla dost bledě. Naopak Lisa Kudrow a Courteney Cox bídou rozhodně netrpěly. Charismatický začínající herec neměl silnou podporu rodiny a živil se jako model a truhlář. Hereckou nedostatečnost vyvážilo jeho charisma a fakt, že má italské předky stejně jako jeho postava. Svůj první větší honorář utratil za auto.

Už víte o koho se jedná? Je to samozřejmě Matt Leblanc alias Joey Tribbiani. Přejeme srdečně vše nejlepší!

FOTO:  Profimedia

Později hrál v několika filmech jako jsou Ztraceni ve vesmíru či Charlieho andílci. Po seriálu přátelé hrál v sitcomu Joey. Od roku 2011 je Matt LeBlanc hvězdou seriálu Episodes, ve kterém hraje sám sebe - herce Matta LeBlanca. V této přirozené roli sebe sama se mu v roce 2012 podařilo získat ocenění Zlatý globus v kategorii Nejlepší seriálový herec. Na počátku roku 2016 se stal moderátorem britského pořadu Top Gear.

Jak asi Matt slaví své narozeniny? Snad ne jako jeho seriálová postava.


Seriál Přátelé sledujte každý den od 18:05 na Nova 2, a to hned pět dílů za sebou.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
10 nezapomenutelných momentů z Přátel: Pamatujete si je všechny?

SMAZANÁ SCÉNA: Věčná škoda! Tvůrci seriálu Přátelé museli změnit tento geniální skeč. VIDEO

FOTO: V seriálu Přátelé dominuje několika scénám nejznámější produkt z České republiky. Všimli jste si ho?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady