• TV Nova
  • TRAGICKÝ OSUD: Zemřela hvězda filmu Sám Doma! Našli ho mrtvého v hotelovém pokoji

TRAGICKÝ OSUD: Zemřela hvězda filmu Sám Doma! Našli ho mrtvého v hotelovém pokoji

TRAGICKÝ OSUD: Zemřela hvězda filmu Sám Doma! Našli ho mrtvého v hotelovém pokoji
Zdroj: Profimedia

Herecké nebe se bohužel znovu rozrostlo a přivítalo další americkou hvězdu. Jedná se o sympatického filmového a televizního herce s pochmurným osudem, který se do povědomí veřejnosti zapsal zejména rolí v sérii filmů Sám doma.

Herce Johna Hearda našli mrtvého v hotelovém pokoji v kalifornském Palo Altu. Podle portálu TMZ, který o smrti informoval, jeho tělo objevila pokojská a přivolala pomoc. Lékař už ale Heardovi nedokázal pomoci a prohlásil ho za mrtvého.

FOTO:  Profimedia

Českým divákům byl Heard známý především rolí Petera McAllistera, otce nezbedného Kevina v podání herce Macaulayho Culkina ve filmech Sám doma z roku 1990 a Sám doma 2: Ztracen v New Yorku z roku 1992. Zajímal se hodně o divadlo. Za své výkony byl několikrát odměněn, za zmínku stojí dvě ceny Obie a Thetre World Award.
FOTO:  oficiální zdroj

John Heard měl na kontě řadu velkých i malých rolí, objevil se například ve filmech Velký, v němž hlavní roli ztvárnil Tom Hanks nebo Případ Pelikán s Julií Roberts a Denzelem Washingtonem. Zahrál si i v seriálech Útěk z vězení, Lovci zločinců či Vincentův svět.

Před smrtí měl roztočený nový film a plánoval minimálně šest dalších snímků. Herec byl třikrát ženatý a zůstaly po něm tři děti.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
CO MÁ SPOLEČNÉHO TĚCHTO 8 CELEBRIT: To nemáte šanci uhádnout!

Žhářka, která se stala mužem: Příběh Requiem pro panenku nahání hrůzu. V reálu byl ještě děsivější!
 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady