Nejznámější kouzelník světa slaví hned tři životní události! Co se mu kromě vítězství nad alkoholem ještě podařilo?

Nejznámější kouzelník světa slaví hned tři životní události! Co se mu kromě vítězství nad alkoholem ještě podařilo?
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Je ještě stále nejznámějším čarodějem světa? Daniel Radcliffe udělal totiž v roce 2017 jedno zásadní rozhodnutí! Takže slaví narozeniny ještě ten, který zachraňoval svět před tím, jehož jméno se nesmělo vyslovit?

Britský herec Daniel Radcliffe odstartoval svoji hvězdnou kariéru už v jedenácti letech, kdy byl vybrán jako představitel hlavní role pro filmy o Harrym Potterovi. Daniel pronikl do povědomí celého světa jako kluk s jizvou na čele, který přežil útok nejmocnějšího černokněžníka - jako kluk, který se proti Voldemortovi pokaždé postavil, aby ho nakonec definitivně porazil.

FOTO:  Instagram / Facebook.com

Dnes, tedy 23. července, Daniel slaví 28. narozeniny a důvodů slavit má hned několik. Po pěti letech vztahu s krásnou a uhrančivou Erin Darke, ji požádal o ruku. Z kluka, který se jen tak z role kouzelníka nevymaní, se tak stává muž, jenž našel spřízněnou duši a je připraven založit rodinu a usadit se. 

FOTO:  Instagram / Facebook.com

Herec měl předtím, než potkal Erin, velké problémy s depresemi, které řešil alkoholem. V jednu chvíli už to s ním vypadalo dost špatně! Naštěstí ale svou závislost dokázal porazit, a tak se zdá, že Daniela alias Harryho Pottera čekají už jen dny plné štěstí a lásky po boku přítelkyně, se kterou žije v New Yorku na Manhattanu. 

FOTO:  isifa.com

Oblíbenému herci přejeme všechno nejlepší k 28. narozeninám! A co byste mu popřáli vy?

NEPŘEHLÉDNĚTE:
To je ale pohled! Která česká herečka má nejhezčí poprsí? HLASUJTE

Nemanželské dítě a syn za mřížemi! Víte, jakého slavného herce se tyto skandály týkají?

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady