Petr Vojnar prožil kvůli své roli v seriálu hotová muka. Jak takové peklo dokázal vydržet?

Herec Petr Vojnar se po roce a půl od natáčení seriálu Doktoři z Počátků svěřil s velmi nepříjemnou scénou, kvůli které si protrpěl hotová muka. Co se stalo? A jak na to teď vzpomíná?

Herce Petra Vojnara mohou diváci znát z obrazovek televize Nova nejen ze seriálu Doktoři z Počátků, ale také ho mohli zahlédnout v seriálu Ulice. Po necelých dvou letech od natáčení prozradil, co tehdy musel snášet. „V Počátcích jsem musel sníst hromadu koláčů a já to moc nejím a tam se ta scéna hrála třikrát a musel pokaždé mít plnou pusu koláčků,“ svěřil se herec Petr Vojnar.

Galerie


I přes drobné komplikace si ale natáčení užíval a rád na tyto časy strávené na place vzpomíná. A co bude dělat v létě? Bude doma! Před třemi a půl měsíci se mu narodil syn, takže je pro svou manželku velkou oporou. „Role tatínka jde skvěle, sice nejsem moc často doma, ale tatínek má takové dvě role, co se týče dítěte,“ dodal Petr.

FOTO:  TV Nova

A o jaké role se jedná? Podívejte se na video, ve kterém se vše dozvíte. A pro všechny diváky je tady skvělá zpráva. Na kanálu Nova Plus si mohou pustit znovu všechny díly seriálu Doktoři z Počátků.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
SKVĚLÁ KOMEDIÁLNÍ HEREČKA! Top hlášky Jitky Čvančarové: Neuvěříte, co všechno vypustila z pusy

Doktorka Marika a budoucí maminka slaví Kristova léta. V této první roli ukázala krásu svého těla!
Sdílet

Nejnovější videa

Články