To je ale pohled! Která česká herečka má nejhezčí poprsí? HLASUJTE

To je ale pohled! Která česká herečka má nejhezčí poprsí? HLASUJTE
Zdroj: TV Nova

Kráskami se to v pořadech TV Nova jen hemží. A většina z nich je obdařená bujným poprsím. Vybrali jsme pro vás ty krásky, kterým příroda nadělila největší vnady. Která se vám líbí nejvíce? Hlasujte!

Aneta Krejčíková
Sympatickou blondýnku každý zná jako Gábinu Pumrovou ze seriálu Ulice. Aneta stejně jako její herecká kolegyně Patricie Solaříková v seriálu doslova vyrostla. A tak si nejeden pozorný divák určitě všiml, že postupem času i její poprsí narostlo do větších rozměrů. Když se jednou začas v seriálu ukáže v plavkách, jistě potěší více lidí než jen kolegu Filipa Rajmonta.

FOTO:  TV Nova

Jitka Čvančarová
Herečka Jitka Čvančarová prošla několika seriály, ve kterých mohli fanoušci obdivovat její bujný dekolt. Je pravda, že v Ordinaci v růžové zahradě ho halila do sesterské uniformy, zato v Dokonalém světě si náležitě užila stylové šatičky s výstřihy. A hrudník nezakrývala ani coby porotkyně show Tvoje tvář má známý hlas.

FOTO:  TV Nova/ Profimedia

Petra Palusková
V drsné reality show Robinsonův ostrov se to jen hemžilo pohlednými ženami v plavkách. Ale nejlepší pohled asi všem fanouškům nabídla playmate Petra Palusková. Nejen že nosila titěrné plavky, v jednom díle se dokonce ukázala nahoře bez. Při souboji v bahně totiž bojovala tak zarytě, že vrchní díl plavek ztratila.

FOTO:  Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý

Kristýna Leichtová
Mladá a pohledná herečka, kterou všichni moc dobře znají jako Ivu z Comebacku. Ivu sice neustále kontroloval její přísný táta Tomáš a krátké sukně nebo velké výstřihy se u Pacovských nepovolovaly. A to je bohužel velká chyba, protože zrovna Kristýna by měla co ukázat, co myslíte?

FOTO:  TV Nova

Bára Štěpánová
V kamenické nemocnice v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vládne už řadu let vrchní sestra Babeta. I ona by mohla diváky potěšit pěkným pohledem, její dekolt totiž také nepatří k nejmenším. Bohužel ale tráví většinu času v sesterské uniformě a ta žádný výstřih nemá. Možná by nebylo na škodu navrhnout tvůrcům seriálu, aby zauvažovali o změně kostýmů.

FOTO:  isifa.com

Lenka Zahradnická
V současné době těhotná herečka Lenka Zahradnická si prošla řadou nováckých seriálů. Fanoušci tak měli hodně příležitostí k pokoukání na její bujnější poprsí. Jako tichá zdravotní sestřička Veverka v Ordinaci v růžové zahradě moc výstřihy nenosila, o to víc si odvázala coby Hedvika v Ulici nebo doktorka Kateřina v seriálu Drazí sousedé. I u Lenky je rozhodně na co dívat, co myslíte?

Která herečka má podle vás nejpohlednější dekolt? Hlasujte v anketě!

 

Nepřehlédněte:

VELKÁ ANKETA: Nemájí problém ukázat prsa! Která slavná kráska má nejkrásnější dekolt? HLASUJTE!

SKVĚLÁ KOMEDIÁLNÍ HEREČKA! Top hlášky Jitky Čvančarové: Neuvěříte, co všechno vypustila z pusy

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady