SKVĚLÁ KOMEDIÁLNÍ HEREČKA! Top hlášky Jitky Čvančarové: Neuvěříte, co všechno vypustila z pusy

Herečka Jitka Čvančarová je bezesporu krásná a výrazná žena, co se ale stane, když otevře ústa? Podívejte se na sestřih těch nejlepších hlášek, které tato hvězda vypustila do světa!

Už na první pohled je jasné, že Jitka má sebevědomí na rozdávání. Výrazné rysy ve tváři, uhrančivé oči, a postava, kde příroda rozhodně nešetřila. Jitku Čvančarovou diváci TV Nova jistě pamatují z první řady show Tvoje tvář má známý hlas, kde po boku Janka Ledeckého a vtipálka Jakuba Koháka rozdělovala mezi jednotlivé účinkující body.

FOTO:  Profimedia / facebook

Jitka si ale zahrála i v seriálu Ordinace v růžové zahradě a to sestřičku v ordinaci doktorky Běly Valšíkové. Právě tady se zamilovala do kolegy doktora, kterého hrál Ondřej Sokol. A s ním se pak potkala i v právě zmiňované Tvojí tváři. Ondra byl na pozici moderátora a Jitka v porotě. Dnes je z Jitky maminka a manželka na plný úvazek. S tanečníkem Petrem Čadkem májí dcerku Elenu Emílii.

FOTO:  Profimedia / facebook

Nově budete moc už od 1. 8. 2017 vídat Jitku v roli módní ředitelky. Na portál Nova PLUS se totiž na přání diváků vrací úspěšný seriál Dokonalý svět!. Jitka tady jako módní guru Michelle tvoří spolu se svým týmem časopis Grace. Mimo práci v redakci ale taky žijí své životy, během kterých se dějí dobré ale i špatné věci. Zkrátka situace inspirované reálným životem.

Nenechte si návrat Jitky Čvančarové v seriálu Dokonalý svět ujít. Nezapomeňte už 1. 8. na Nova PLUS!

ČTĚTĚ TAKÉ

KAM MOHOU BABIČCE SPADNOUT PRSA? Soutěžící vypustil z úst nechuťárnu! Co na to asi říká jeho rodina?

Doktorka Marika a budoucí maminka slaví Kristova léta. V této první roli ukázala krásu svého těla!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady