Nemanželské dítě a syn za mřížemi! Víte, jakého slavného herce se tyto skandály týkají?

Nemanželské dítě a syn za mřížemi! Víte, jakého slavného herce se tyto skandály týkají?
Zdroj: oficiální zdroj

Je slavnou hvězdou akčních filmů a jeho jméno zná snad celý svět. Má spousty fanoušků a je známý díky své neohroženosti. Ale ani on není úplně dokonalý a v životě ho doprovázela řada skandálů. Víte o koho jde?

Slavný herec, který svou kariéru započal na začátku 70. let jako kaskadér, je oblíbencem mnoha filmových fanoušků po celém světě. Téměř každý viděl alespoň jeden z jeho filmů, kterých má na svém kontě nespočet. V listopadu 2016 se konečně dočkal i Oscara!

I v 63 letech dělá veškeré kaskadérské kousky ve svých filmech sám. Zlomené už měl snad všechny kosti v těle! Během natáčení jednoho ze svých filmů si prorazil lebku a do dnes v ní má díru.

Operace, které ve svém životě podstoupil, nebyly však jen kvůli zraněním. V roce 1976 si nechal udělat plastiku očních víček, aby měl méně šikmé oči. Musel tak překonat svůj strach z jehel a injekcí.

FOTO:  oficiální zdroj

Pochází z chudé rodiny. Jeho otec byl kuchař a matka služka. Možná i proto je tak šetřivý a praktický. Koupe se totiž v trenýrkách, aby si je mohl během sprchování rovnou vyprat. Ušetří tak mnoho času i vody. Už víte, o koho jde?

Ano, je to Jackie Chan! Jako dítě mel přezdívku "dělová koule" a ve škole nikdy nedával pozor, proto se ho rodiče rozhodli dát do Pekingské akademie. Tam se pod přísným tréninkem mistra Yu vzdělával v bojovém umění kung-fu, v akrobacii a následně také ve zpěvu. A právě to bylo důležitým milníkem v jeho životě, díky kterému se stal tak úspěšným hercem a filmařem.

FOTO:  oficiální zdroj

Jeho život v akademii nebyl procházka růžovým sadem. Bez rodičů a pod ranami bambusovou holí v ní od svých 7 let strávil celých 10 let. A ani po tom to neměl lehké. Pracoval na stavbě, škrábal brambory a v začátcích jeho herecké kariéry po něm šla dokonce čínská mafie!

Když byl mladší, jedna jeho fanynka spáchala sebevraždu po tom, co se dozvěděla, že se oženil. Jeho manželkou je bývalá herečka Joan Lin, s níž má syna jménem Jaycee. Ten byl v srpnu 2014 zatčen v rámci protidrogové kampaně čínské vlády a následně odsouzen na 6 měsíců odnětí svobody za držení a ukrývání drog. Byl mu proveden pozitivní test a v jeho domě policie našla 100 gramů marihuany.

FOTO:  oficiální zdroj

Kromě syna, který je také hercem a zpěvákem, má ještě nemanželskou dceru Ettu, kterou dlouhé roky tajil i před svými nejbližšími. Narodila se v roce 1999 a její matkou je Elanie Ng Yi Lei.

I přes mnoho skandálů, které doprovázely jeho život, však stále patří k nejoblíbenějším akčním hrdinům a má fankluby po celém světě!

Galerie

Jackieho Chana můžete sledovat 22. července od 10:25 na TV Nova a 24. července od 16:10 na Nova Cinema ve filmu Mstitel beze jména nebo 1. srpna od 20:00 na Nova Cinema ve filmu První rána.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEČNĚ JASNO! Kdo si zahraje agenta 007 v nové bondovce? Herec už podepsal smlouvu

TO JE PODÍVANÁ! 10 hollywoodských hereček, které se ve filmech rády svlékají!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady