• TV Nova
  • VELKÝ NÁVRAT! Nesmrtelný Semir má nové parťáky. Neuhodnete, kdo to bude!

VELKÝ NÁVRAT! Nesmrtelný Semir má nové parťáky. Neuhodnete, kdo to bude!

VELKÝ NÁVRAT! Nesmrtelný Semir má nové parťáky. Neuhodnete, kdo to bude!
Zdroj: oficiální zdroj

Nesmrtelný Semir Gerkhan je členem dálniční policie už od roku 1996. Po jeho boku se vystřídalo už několik parťáků. Někteří zemřeli, jiní odešli. V sérii, která běží aktuálně na Nova Action, je jeho parťákem Ben Jäger. Ten ale brzy skončí. Kdo nastoupí na jeho místo?

Aktuálně běží na Nova Action už 18. série populárního německého seriálu o dálniční policii - Kobra 11. V této sérii si stejně jako v předchozích čtyřech zahrál Semirova parťáka Tom Beck alias Ben Jäger. Ten ale brzy skončí!

V deváré sérii, která v TV poběží už od 26. července, ho vystřídá Alexander Brandt, kterého ztvární Vienzenz Kiefer. Alex býval policistou v utajení a díky zradě kolegy strávil dva roky ve vězení. I když byl po prokázání nevinny později propuštěn, tato zkušenost ho poznamenala a jen tak někomu nevěří!

FOTO:  oficiální zdroj

Na stanici, kde pracuje i "veterán" dálniční policie Semir Gerkhan, se Alexander Brandt přichomítne k jednomu vyšetřování jako konzultant. Semir si získá jeho důvěru a na tři série se z nich stanou noví parťáci. Alex je druhým Semirovým parťákem, který nenosí obleky.

Herec Vienzenz Kiefer není v Kobře 11 žádným nováčkem! Ve 14. sérii se objevil v epizodní roli dílu Bratrská láska. Jeho postava se jmenovala Dennis Kortmann.

FOTO:  oficiální zdroj

Ve 22. sérii Vienzenze Kiefera v roli Semirova parťáka vystřídá další herec, který už si v seriálu předtím zahrál - Daniel Roesner. V 15. a 16. sérii ztvárnil jednoho z bláznivé dvojice žáků policejního institutu Turbo a Tacho. Nyní bude hrát však úplně nový charakter! Jeho postava se bude jmenovat Paul Renner. Se Semirem už se delší dobu zná. Německo-turecký policista mu totiž kdysi dávno zachránil život. Od té doby si přál být jako on. Pracovat po jeho boku bude tedy jeho splněným snem.

 

Galerie

Seriál Kobra 11 můžete sledovat každý den od 8:00 a 16:50 vždy po dvou dílech na Nova Action. Po odvysílání je můžete vidět zdarma na webu Nova Plus.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MÍSTO DÁLNICE DOBÝVÁ HUDEBNÍ HITPARÁDY: Z Toma Becka je německá hudební hvězda! Pověsil hrdina z Kobry 11 hraní na hřebík?

SEMIR Z KOBRY 11 SE NEZDÁ: Dvě svatby za půl roku! Podívejte se, co si akční hrdina vzal za ´krásky´

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady