• TV Nova
  • SEXY VIN DIESEL SLAVÍ ty nejkulatější narozeniny! Tušili jste, že už je tak starý?

SEXY VIN DIESEL SLAVÍ ty nejkulatější narozeniny! Tušili jste, že už je tak starý?

Oblíbený herec se sexy tělem se proslavil především filmovou sérií Rychle a zběsile. Kolik už mu je let? Tento věk byste mu rozhodně netipovali.

„Možná nejsem zas takovej inteligent. Možná ani nejsem takovej hezoun, jak se o mě říká. Ale cool? Jo, to bych řekl. Dost cool!“ Přesně to o sobě prohlašuje americký akční herec Vin Diesel, který právě oslavil 50. narozeniny.

Kdysi začínal jako vyhazovač v klubu, postupem času se z něj stala hvězda první kategorie. Oblíbený svalovec se do povědomí diváků dostal především díky sérii filmů o závodních autech. Vin je velkým milovníkem adrenalinu i v osobním životě. Jeho divokost a vášeň pro nebezpečí se projevovala už v dětství.

FOTO:  Instagram

Režiséru Stevenu Spielbergovi napsal třístránkový dopis, ve kterém vychvaloval jeho práci. Ten mu za to na oplátku věnoval menší roli ve snímku Zachraňte vojína Ryana. Tři roky na to získal hlavní roli v prvním díle série Rychle a zběsile, která ho nejvíce proslavila.

Když při autonehodě zemřel jeho kolega a kamarád Paul Walker, nesl to velmi těžce. O tom, že byli dobří přátelé svědčí i to, že po zesnulém příteli pojmenoval i svoji dceru Pauline.

FOTO:  Instagram / Facebook.com

Oblíbený svalovec už několikrát navštívil Česko. Nejdéle tu pobyl při natáčení filmu xXx, který byl z velké části natáčen v Praze.  Ve snímku mohou diváci vidět mnoho záběrů na Staroměstké náměstí, Týnský chrám, Vltavu a Karlův most nebo schodiště na Malé Straně, který Vin sjíždí na stříbrném podnose. 

K 50. narozeninám přejeme tomuto sympatickému svalovci mnoho úspěchů a konečně zisk zlaté sošky.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Zrod legendy? Nový film Luca Bessona láká na úchvatné efekty i promyšlený příběh. Podívejte se!

Krásná upírka ze slavné ságy Twilight byla napadena duchy! A to se jí samozřejmě nelíbilo...

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady