Krásná upírka ze slavné ságy Twilight byla napadena duchy! A to se jí samozřejmě nelíbilo...

Krásná upírka ze slavné ságy Twilight byla napadena duchy! A to se jí samozřejmě nelíbilo...
Zdroj: Archiv TV Nova

Život půvabné herečky Ashley Greene se obrátil naruby – je terorizovaná temnými silami! Jak zvládla útok mocné démonické bytostí?

Ashley Greene se narodila 21. února roku 1987 na Floridě ve městečku Jacksonvill. Její matka pracovala v pojišťovnictví a otec je bývalý americký námořník, který nyní podniká. Už odmalička byla Ashley velmi pohledným děvčetem, a tak vyhrávala jednu soutěž krásy za druhou. Když jí bylo sedmnáct, přestěhovala se do Los Angeles v Californii, kde studovala Lee Strasberg Institute a usilovala o kariéru modelky.

Kvůli svému na módní průmysl malému vzrůstu (Ashley měří 165 cm) se jí ale na castinzích moc nedařilo – dostávala sice poměrně hodně nabídek na focení, na molu se ale téměř neukázala. Na jednom módním castingu se ale Ashley všiml filmový producent Christoph Fisser a nabídl jí menší roli ve filmu.

Který film to byl? A proč její účast v pokračování Twilightu byla na vážkách? A co pohledná herečka dělá teď? Čtěte náš TOP ZAJÍMAVOSTÍ o herečce Ashely Greene!

• V roce 2005 si zahrála v hudebním klipu tenkrát hodně populárního lesbického dua t.A.T.u s názvem Dangerous and Moving.

• Svou první roli dostala v roce 2006 v seriálu Drzá Jordan, záhy dostala roli ve filmu Král Kalifornie, kde si zahrála po boku Michaele Douglase.

• Pracovala jako modelka pro firmy Vision NYC, New Englands Model Group, IMG Models, Spirit Agency, ID Models

FOTO:  Instagram

• Její nejslavnější rolí je bezesporu postava krásné upírky Alice Cullen v sáze Twilight. Původně Ashley usilovala o hlavní roli – postavu nesmělé Belly Swann. Filmaři se ale rozhodli, že je pro roli Belly příliš krásná – v prvních dílech měla Bella vypadat dost „obyčejně“, aby se s ní mohly ztotožnit obyčejné americké školačky.

• Účinkování Ashley Greene v pokračování Twilightu ale nebylo jisté – po obrovském úspěchu druhé části s názvem Twilight sága: Zatmění Ashley prohlásila, že její honorář je příliš malý – hraje přece jednu z ústředních rolí! Po dlouhém vyjednávání její manažeři ale usmlouvali pro herečku vyšší plat.

• S hercem Kellanem Lutzem (který hrál jejího nevlastního bratra v Twilightu) se na plátně znovu setkala ve filmu A Warrior's Heart.

• V hororovém thrilleru Zjevení pracovala po boku dalšího herce, který se proslavil díky fantasy saze. Tom Felton, který je známý díky své roli zákeřného Draca Malfoye z filmů o Harrym Potterovi, si zde zahrál odborníka na paranormální jevy. Podaří se mu společně s Ashley porazit mocného ducha, který je chce stáhnout do záhrobí?

FOTO:  Archiv TV Nova

• Ashley má ráda zajímavé projekty, proto v roce 2012 přijala roli v kontroverzním filmu LOL, kde si zahrála po boku Miley Cyrus a Demi Moore.

• V roce 2015 se objevila ve filmu Shangri-La Suite, kde ztvárnila Priscillu Presley – manželku krále rock’n’rollu Elvise Presleyeho.

• V současné době točí akční film Accident Man, který by se měl dostat do kin na přelomu roku 2017 a 2018.

Galerie

Zajímá vás, jak to krásné Ashley Greene sluší po boku Toma Feltona? A dokážou společně porazit mocného poltergeista, který se živí jejich strachem a mučí je všude, kam se jen hnou? Sledujte filmu Zjevení již toto úterý 18. července od 22:00 na Nova Cinema nebo v repríze ve čtvrtek 20. července od 01:30!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODHALENO: Stmívání i Hunger Games mohly vypadat úplně jinak! A svět by neznal jednu herečku

FOTO: Kvůli Hunger Games si oholila hlavu, ale princezna to není, vzácný pane. Kdo to je?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady