NAROZENINY NA FARMĚ: Co si soutěžící připravili pro nejhezčího farmáře a čím si připili? Tohle bude zajímavé!

NAROZENINY NA FARMĚ: Co si soutěžící připravili pro nejhezčího farmáře a čím si připili? Tohle bude zajímavé!
Zdroj: Markiza.sk

Dávid oslaví jako první soutěžící narozeniny ve starém mlýně. Co si pro nezadaného krasavce připravili ostatní soutěžící? Bude to bujaré!

Soutěžící Dávid Buška slaví krásné 27. narozeniny a oslavovat je bude přímo na Farmě. Starý mlýn tak zažije premiérovou narozeninovou párty. Oslavovat se bude už od rána. Nebude chybět proslov dosluhujícího Farmáře týdne ani obligátní song Happy Birthday (ne nadarmo je na Farmě Janette žijící v Anglii).

Farmáři pro svého kolegu připravili hned několik překvapení. Například Milan Dávida podaroval tajemným balíčkem, který připravil sám. Vůbec nikomu neprozradil, jaký dárek do něho schoval. Co v něm asi bude?

Zahambit se ale nenechala ani děvčata. Pro oslavence a největšího krasavce Farmy se rozhodly připravit speciální farmářskou pochoutku. A jelikož je Dávid nezadaný, uvidíme, jestli si mezi soutěžícími nevyhlédne nějakou budoucí přítelkyni.

Jaké dárky nakonec Dávid dostane a co všechno si na něho ostatní soutěžící připravili? To zjistíte ve 12. díle Farmy na Nova Plus.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MILIONÁŘ S PODIVNÝMI ZÁLIBAMI: První český Robinson Marek Orlík zveřejnil zarážející fotku. Je z něj princezna!


TO JE PODÍVANÁ! 10 hollywoodských hereček, které se ve filmech rády svlékají!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady