• TV Nova
  • FILMOVÁ MÍSTA: Po stopách trilogie Byl jednou jeden polda. Kde se točily nejslavnější scény? A jak dnes vypadají?

FILMOVÁ MÍSTA: Po stopách trilogie Byl jednou jeden polda. Kde se točily nejslavnější scény? A jak dnes vypadají?

Český Clint Eastwood je opět v akci. Ztřeštěná trilogie o jednom bláznivém policistovi si získala mnoho příznivců. Jak se změnila filmová místa po 20 letech? Všechno zavál čas. Stopy však zůstávají!

Youtuberka Mesha provádí diváky filmovými místy oblíbených českých snímků. Tentokrát je vzala na natáčecí plac z legendární komediální série Byl jednu jeden polda.
Na čtenáře a diváky tak čeká porovnání filmových míst s realitou, mezi které patří například policejní akademii, pitevna, nebo park, kde se odhaloval exhibicionista, ale také se dozvědí spoustu zajímavostí, které o filmu nejspíš nikdo nevěděl.

Galerie


Film se natáčel v New Yorku, Hradci Králové a Praze, konkrétně na Novém městě a na Smíchově.

Druhý díl série začíná na pražském letišti, kam američtí agenti dopravili v želízcích majora Maisnera vyhoštěného ze Spojených států. Vrací se do svého působiště, střední policejní školy, a to přesto, že byl za svůj výkon degradován na poručíka a jeho funkci velitele školy převzal čerstvě povýšený kapitán Hrubec. Maisner se ve škole shledá s bývalými studenty, kteří tu teď vyučují. Všichni jej vítají s nadšením a všichni od něj dostanou nějaký dárek. A jak to celé dopadne?

Na film Byl jednou jeden polda 2 se můžete podívat již 16.7.2017 v 17:45 na Nově, 18.7.2017 v 06:10 na Nova Cinema. Třetí a závěrečný díl vysílá TV Nova 23. 7. od 17.35 a podívat se na něj můžete také o dva dny později od 6.55 na stanici Nova Cinema.

Film Byl jednou jeden polda můžete sledovat také online na Voyo. Sledujte vaše oblíbené české filmy online na Voyo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Jiří Macháček dostal do postele světovou top modelku! Uhádnete kterou?

BEZ PLASTIK: Pamelu Anderson byste před 26 lety nepoznali! Podívejte se, jak vypadala v seriálu Kutil Tim
 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady