• TV Nova
  • FOTO: Jaké herečce patří tohle božské tělo? Vypadá stále jako holčička a hraje ve slavném sitcomu

FOTO: Jaké herečce patří tohle božské tělo? Vypadá stále jako holčička a hraje ve slavném sitcomu

FOTO: Jaké herečce patří tohle božské tělo? Vypadá stále jako holčička a hraje ve slavném sitcomu
Zdroj: Nova.cz

Dokonalá postava a věk, který byste herečce rozhodně netipovali. Komu toto skvělé tělo patří?

Božské tělo, blond, vlasy, mladistvý vzhled a dokonalá rodina. Tak by šla charakterizovat herečka Anna Faris, kterou můžete nyní pravidelně vídat v seriálu Máma na Nova 2.

FOTO:  Instagram

Anna je zařazená ve škatulce „komediálních hereček“ a na svou velkou vážnou roli teprve čeká. Její mladistvý vzhled křehké blondýnky s perfektní postavou vážnějším charakterům zřejmě nepřeje. Je neuvěřitelné, že herečka minulý rok oslavila kulaté narozeniny a na dortu hořelo 40 svíček. Ano, to je její věk, který by herečce vůbec  nikdo nehádal.

Galerie


Anna pochází z vědecké rodiny. Otec i bratr se věnují sociologickým výzkumům. Od doby, kdy Anna poprvé profesionálně vystoupila v divadle ve svých 9 letech, ji rodina v kariéře herečky velmi podporuje. K tomu navíc vystudovala anglickou literaturu na Univerzitě ve Washingtonu a zajistila si tak „zadní vrátka“, kdyby to s herectvím náhodou nedopadlo.
FOTO:  Instagram

To ale rozhodně není její případ. Proslavila ji především série hororových parodií Scary Movie. Další popularitu získala díky seriálu Přátelé, kde se objevila v roli Eriky, která je matkou adoptovaných dětí Chandlera a Moniky. Po boku Umy Thurmanové a Lukea Wilsona se objevila ve sci-fi komedii Moje superbejvalka. Uma byla i letošní hvězdou červeného koberce Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který pro diváky Karel Heřmánek ml. monitoroval v pořadu Kájovy Vary.
FOTO:  Instagram
 
Herečka je už 8 let šťastně vdaná za svého hereckého kolegu Chrise Pratta, se kterým si zahrála ve filmu Mládeži nepřístupno. Společně vychovávají syna Jacka, kterému bude v srpnu 5 let. Nakonec, podívejte se na něj sami v  galerii.

Seriál Máma můžete sledovat každý všední podvečer na Nova 2.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jiří Macháček dostal do postele světovou top modelku! Uhádnete kterou?
SEXY FARMÁŘKA VE VANĚ: Co všechno ukáže? Vlezla si tam bez kalhotek, jásají diváci

nova,csfd, Lukáš Vrtílek pro SLAVICA s.r.o.
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady