ŠÍLENA AUTONEHODA: Jako Heath Ledger aneb když životní osudy televizní postavy ovlivní život herečky

ŠÍLENA AUTONEHODA: Jako Heath Ledger aneb když životní osudy televizní postavy ovlivní život herečky
Zdroj: TV Nova

Osudy filmových a seriálových postav do jisté míry ovlivňují i herce. A může to končit i smrtí. To je případ Heatha Ledgera, který zemřel během natáčení filmu. A co teprve herečka Dana Delany ze seriálu Tělo jako důkaz...

Doktorka Megan Huntová (Dana DeLanyová) bývala vynikající neurochirurgyní, až dokud ji autonehoda nepřipravila o cit v rukou. Žena proto začne novou kariéru jako soudní lékařka. Provádí pitvy násilně zemřelých lidí a získané poznatky předává vyšetřovatelům, z nich na prvním místě je její chápavý kolega Peter Dunlop (Nicholas Bishop). Megan se však nezajímá jen o běžné stopy po vražedných zbraních: z různých známek na mrtvém těle dokáže vyčíst mnoho skutečností o tom, jak dotyčný žil, jaké měl zdravotní problémy či životní návyky.

Galerie


Megan je od přírody prostořeká až arogantní, protože respekt k nadřízeným neuznává a v každém případě si až do poslední chvíle stojí za svým. Na druhou stranu je skutečný génius. V soukromém životě je to s ní úplně jinak. Kvůli nadměrné pracovní vytíženosti se rozvedla a přišla i o dceru Lacey, které je nyní dvanáct. Když Megan později kvůli nehodě ztratila i svou původní profesi, uvědomila si, jak jí rodina chybí. Obnovit vztah s dcerou, která žije u otce Todda Fleminga, je však složitější oříšek, než jakákoliv nevyřešená vražda.

FOTO:  Archiv TV Nova

A teď příjde to podstatné. Hlavní hrdinka přišla o práci špičkového neurochirurga po dopravní nehodě, kdy ztratila cit v rukou. Představitelka hlavní hrdinky Dana Delany měla týden před začátkem natáčení dopravní nehodu. Zatímco její seriálová postava se srazila s kamionem, herečka se střetla s autobusem. Po nehodě jí zůstalo auto na odpis a dva zlomené prsty. Na vlastní kůži si tak vyzkoušela nejen dopravní nehodu, ale také jaké to je neudržet v rukou žádný nástroj. Herečka měla štěstí, že autonehodu přežila, jiní herečtí kolegové takové štěstí neměli. Už zmiňovaný Heath Leger za roli ve filmu Temný rytíř zaplatil životem.

Kriminální seriál Tělo jako důkaz můžete sledovat každý všední den od 08:50 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
TO NEUHODNETE: Co má společného Světlana z Ulice se seriálem Ztraceni?

CELÝ LETNÍ PROGRAM Nova a NovaPlus: Redakce, Robinson Marek i premiéroví Drazí sousedé!

NEUVĚŘITELNÉ: V Kriminálce Anděl si zahrál i skutečný vrah! Co dalšího jste o seriálu nevěděli?
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady