HOREČKA I KŘEČE: Pobyt na Farmě se pro jednu soutěžící stal peklem! Bolest ji málem zničila

HOREČKA I KŘEČE: Pobyt na Farmě se pro jednu soutěžící stal peklem! Bolest ji málem zničila

Ani v reality show se lidem nevyhýbají běžné problémy, které by je mohly potkat mimo televizní kamery. Jedna ze soutěžících slovenské Farmy si ale v pořadu musela projít hotovým peklem...

Premiérový ženský duel v osmé sérii slovenské reality show Farma lépe dopadl pro soutěžící Lucii. Souboj to byl velmi napínavý a Daniela se držela opravdu statečně, ale bohužel to nestačilo a její pobyt na farmě po dvou týdnech skončil. Daniela bojovala tvrdě nejen v ženském duelu, ale i během pobytu. Již v prvním týdnu vícekrát naznačila, že by raději trávila čas doma s dětmi než na farmě. Stesk naštěstí nebyl silnější a Daniela zůstala ve hře.

FOTO:  Markiza.sk

Další překážka přišla v podobě zdravotních problémů. Daniela se musela poprat s horečkou, zvracením a postěžovala si i na silné křeče. Její pobyt na Farmě tedy nebyl zrovna procházkou růžovou zahradou, ale i tak si jej užila a zbytek soutěžících bude nyní sledovat již z pohodlí domova s kávou.

Galerie


Danielino rozloučení bylo velmi emotivní. Její nejlepší kamarádka Zuzana se neubránila slzám a i soutěžící Janko měl na krajíčku. Z původní čtyřčlenné skupiny, která do mlýna přišla společně, tak už zůstala pouze Zuzana a Janko.

 
Pro nejstarší soutěžící Danielu byl cíl vydržet v reality show alespoň dva týdny, což se jí splnilo. „Každý týden musí někdo vypadnout. Jsem vlastně ráda, že odcházím teď, vypadnout dva tři týdny před koncem, to by mě bylo velmi líto a byla bych naštvaná. Teď to beru v pohodě," řekla Daniela.
 

Celé díly slovenské reality show Farma můžete sledovat na NOVA Plus. Každé pondělí deset nových dílů!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UNIKÁTNÍ REALITY SHOW: Život mimo civilizaci, emoce, slzy a boj o pohádkovou výhru! Co vás čeká?

GALERIE: Soutěžící drsné reality show o 75 tisíc EUR. Přihlásili se neuvěřitelní týpci!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady