• TV Nova
  • Jiří Macháček dostal do postele světovou top modelku! Uhádnete kterou?

Jiří Macháček dostal do postele světovou top modelku! Uhádnete kterou?

Jiří Macháček dostal do postele světovou top modelku! Uhádnete kterou?

Jiří Macháček není pouze nadaný herec, ale také pořádný klikař. Ve filmu Pohádkář dostane do postele nejen půvabnou herečku Aňu Geislerovou, ale také světovou topmodelku Evu Herzigovou, se kterou měl poměr i oscarový herec Leonardo DiCaprio!

V řece je nalezeno tělo mrtvého muže. Při pátrání po jeho identitě se kapitán Rott (Matěj Hádek) ocitne uprostřed úplně jiného příběhu než na začátku. Pátrání ho zavede až k hlavní postavě filmu, kterou zde ztvárnil Jiří Macháček. Film Pohádkář představuje milostný trojúhelník jehož aktéry jsou Jiří Macháček v roli muže, jenž pod různými jmény vede život se dvěma ženami – advokátkou Danou (Aňa Geislerová) a překladatelkou Karlou (Eva Herzigová). Macháček žije ve svém vysněném světě, v němž je tím, kým chce být. Věří ve svoji pohádku, kterou obelhává nejen sebe, ale i své lásky.

Světová top modelka Eva Herzigová si v tomto filmu zahrála roli překladatelky. Ve chvíli, kdy se Karla ve svém manželství cítí ztracená a beznadějná, vstoupí do života hudební producent Kamil. Karla prožívá s Kamilem románek plný vášně.

Krásná a velmi nadaná herečka Aňa Geislerová si ve filmu zahrála advokátku Danu, která je dost rázná a peprná. Hnala se tak dlouho za kariérou, že až v pětatřiceti si uvědomila, že je pravý čas na dítě.

Galerie


Jiří Macháček v roli hlavního hrdiny, nebo spíše dvojhrdiny Máry/Kamila, svoji postavu charakterizuje jako muže, který je determinován vztahem k ženám. S každou z partnerek prožívá jinou formu vztahu. Ve svém životě lže tak často, že si to ani už neuvědomuje.

Zajímavosti z romantického dramatu Pohádkář:
1.V titulcích je uvedena i Helena Houdová, přestože ve filmu nehraje. Je zde jednou pouze ukázána její fotografie, která představuje zemřelou manželku hlavního hrdiny.

2. Jiří Macháček se musel kvůli filmu naučit hrát na ukulele a zhubl 15 kg.

3. Po filmu Posel (2012) se jedná se již o druhý film, který natočil Vladimír Michálek podle scénáře Marka Epsteina.

4. Režisér Michálek byl kvůli roli za Evou Herzigovou až v Londýně.

5. Natáčení bylo přizpůsobeno Aně Geislerové, která byla v té době v šestinedělí.

6. Natáčení probíhalo v posledním srpnovém týdnu 2013 v prostorách Švehlovy koleje ve Slavíkově ulici v Praze 3 a ve smíchovském klubu Jazz Dock.

Film Vladimíra Michálka plný vášně a zvratů je natočen podle knižní předlohy Barbary Nesvadbové. Diváci ocení nejen děj filmu, ale i skvělé herecké obsazení. Možná bude pro některé potřeba přimouřit oči u top modelky Herzigové, která nemá tolik hereckých zkušeností jako například herečka Aňa Geislerová.

Film Pohádkář můžete sledovat v pátek 14. července od 20:00 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Vítězka Tvojí tváře Tatiana Vilhelmová po boku Jiřího Macháčka! Kde odhalila své sexy křivky?

LEONARDO, UŽ DOST! Harém svůdníka DiCapria: Jeho ložemi prošlo nesčetně žen a dokonce jedna česká modelka!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady