POTVORA PEŠKOVÁ z Ulice v nové roli: Peníze ji už netrápí. Něco jí ale chybí...

Herečka Hana Ševčíková prozradila, co herce potrápilo během natáčení seriálu Drazí sousedé. A co by Hanka udělala s pohádkovými deseti milióny?

Seriál Drazí sousedé se natáčí v prostředí vesnice Mořinka kousek od malebného Karlštejna. Velká část natáčení probíhala v zimě. Jak na něj dnes vzpomíná seriálová učitelka Bára, Hana Ševčíková?

 

FOTO:  Nova.cz

Velmi náročný byl už samotný první natáčecí den, kdy herci museli stát ve zmrzlé oranici a pohřbívali seriálového dědu Aloise, kterého hraje Jan Tříska. Na Mořince herce ale jinak zaskočil sníh i déšť, což nejsou zrovna optimální podmínky pro natáčení.

Co by Hanka dělala, kdyby se dostala do podobné situace jako herci v seriálu, tedy na vesnici bez vody a elektřiny? „Katastrofa je oboje, jak nemáte elektřinu ani vodu. Když nemáte elektřinu, uděláte si oheň nebo zapálíte svíčku. Asi voda je větší problém,“ prozradila Hanka.

A jak se Hanka pere se stohy textu? „S textem problémy nemám. Je problém s tím najít si čas naučit se ho. Přijdete domů a měla byste být maminkou a manželkou a vy jim řeknete, nezlobte se, ale já si beru text a jdu se učit.“ To je zkrátka věčný hercův problém. Když dostane velkou roli a natáčí každý den, musí se vypořádat s minimem volného času, který musí rozložit mezi rodinu, svou přípravu a spánek.

FOTO:  Nova.cz

A co by Hanka udělala s pohádkovými 10 miliony? Nejen to prozradila v následujícím rozhovoru.
 

Hanku Ševčíkovou můžete vídat každý všední den od 17:25 na Nově v seriálu Drazí sousedé, kde na chatě bez vody a elektřiny soutěží o milionové dědictví! Tak se nezapomeňte dívat, odvysílané díly jsou následně ke shlédnutí na NovaPlus.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP ZAJÍMAVOSTI COMEBACKU: Ozzák se měl jmenovat úplně jinak! A proč v seriálu vlastně kulhá? Čtěte!

NA OSTŘÍ NOŽE: Proč Lenka Zahradnická bojuje s příbuznými? Jsou v tom peníze!

Sdílet

Nejnovější videa

Články