• TV Nova
  • OPRAVDOVÝ SPIDER-MAN! Muž předvedl neuvěřitelný kousek! Pak se vše pokazilo... VIDEO

OPRAVDOVÝ SPIDER-MAN! Muž předvedl neuvěřitelný kousek! Pak se vše pokazilo... VIDEO

Muž si zahrál na Spider-mana a během svého úžasného kousku se dostal opravdu vysoko! Tento parkurový trik ho ale málem stál život. Podívejte se, co byste doma rozhodně neměli zkoušet!

Populární dvojice bavičů Jiří Mádl a Vojtěch Kotek, kteří to spolu pečou už od dětství, kdy si společně zahráli ve filmu Snowboarďáci, ve svém pořadu Stahovák častokrát ukazovali zábavná i kuriózní videa. V některých šlo dokonce o život! Jako třeba muži ve videu...
 

Ten se snaží o parkurový kousek uvnitř budovy a celkem se mu to do jisté doby daří. Jeho um by se dal přirovnat ke Spider-manovi nebo Jackiemu Chanovi, který podobný kousek předváděl v několika svých filmech. Oni však po tomto úctyhodném výkonu, na rozdíl od muže ve videu, uměli i slézt.

FOTO:  Profimedia

Nahoru to jde dobře, ale dostat se zpátky na zem, to už je trochu jiná liga. Tohle doma určitě nezkoušejte! I když budete mít dost síly, jako tenhle chlapík, mohlo by se vám to vymstít. Ostatně, přesně to se stalo jemu. Pokud si nezlámal žádné kosti, měl nejspíš víc štěstí než rozumu!

FOTO:  FANDA
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRÉNOVAL CELÝ ŽIVOT: Ind dokáže s rukama úžasné kousky!

VIDEO: Jak můžete jinak označit manžela? Soutěžící svými slovy urazil všechny muže!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady