VELKÁ ANKETA: Nemájí problém ukázat prsa! Která slavná kráska má nejkrásnější dekolt? HLASUJTE!

VELKÁ ANKETA: Nemájí problém ukázat prsa! Která slavná kráska má nejkrásnější dekolt? HLASUJTE!
Zdroj: oficiální zdroj

Jsou krásné, slavné a nemají žádné zábrany! Nejen na sociálních sítích, ale i na veřejnosti rády poukazují na své přednosti. Ale který je ten nej? Hlasujte!

Každá žena s menším poprsím by jim mohla závidět! Slavné americké krásky jsou si svých předností plně vědomy a rády je ukazují na veřejnosti v upnutých modelech. Velká poprsí vždy přitahovala velkou pozornost, zejména mužů. Některé slavné ženy dokonce na svých velkých ňadrech založily kariéru.

Kim Kardashian

Americká celebrita je pověstná nejen svým obřím pozadím, ale také svým bujným poprsím. Možná právě ona je tou nejodvážnější ženou showbyznysu. Ukázala už téměř vše.

Rita Ora

Britská zpěvačka a herečka, která si získala fa noušky nejen svým zpěvem, ale také tělem. Ve svém šatníku má několik modelů, které spíše odkrývají její ženské přednosti, než zahalují.

Nicki Minaj

Zpěvačka a textařka. Fanoušky těší nejen svou tvorbou, velkým pozadím, ale také svým odvážným výstřihem, který s oblibou předvadí jak na veřejnosti tak i ve svých videoklipech.

Salma Hayek

Herečka, režisérka a producentka s mexickými kořeny. Salma Hayek nemá se svým tělem sebemenší problém, a proto se nebojí odvážných výstřihů ani nahých scén ve filmu.

Kat Dennings

Americká herečka, která své přednosti ukázala několikrát v americkém televizním sitcomu 2 Socky. Zahrála si například i v seriálu Sex ve městě, ale tam své přednosti ještě zahalovala.

Která z výše zmíněných krásek vás nejvíce ohromila svým dekoltem? Hlasujte níže v naší anketě!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LEONARDO, UŽ DOST! Harém svůdníka DiCapria: Jeho ložemi prošlo nesčetně žen a dokonce jedna česká modelka!

TOP 5 ZLATOKOPKY: Které české krásky nejvíce zneuživají muže? Podívejte se na přehled!

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady